REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Czy Menya Musashi Ramen podbije Polskę? Sieć zapowiada kolejne otwarcia

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2018 10:11
Czy Menya Musashi Ramen podbije Polskę? Sieć zapowiada kolejne otwarcia
Japońska potrawa ramen w ciągu kilku dziesięcioleci stała się popularna w wielu krajach na całym świecie. Specjalizująca się w tym daniu sieć Menya Musashi Ramen Shop zadebiutuje w Polsce i jesienią otworzy lokal w warszawskim Blue City fot. mat. prasowe

Japońska sieć restauracji Menya Musashi, która debiutuje w Polsce, w tym roku otworzy pierwsze restauracje nie tylko w warszawskim centrum Blue City, ale też w Forum Gdańsk, a w 2019 roku – w warszawskiej Galerii Młociny.

REKLAMA

Pierwsza restauracja Menya Musashi Ramen Shop została otwarta w 1996 roku, w jednej z najbardziej luksusowych i modnych dzielnic Tokio - Aoyama. Sukces restauracji, która zdobyła uznanie i wspaniałe recenzje licznych gości, doprowadził do otwarcia nowych lokali nie tylko w Japonii, ale również daleko poza jej granicami. Dziś restauracje Menya Musashi Ramen Shop z powodzeniem działają w Japonii, Singapurze, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Malezji, na Ukrainie i na Hawajach, a wkrótce będą również w Polsce. Flagowym daniem Menya Musashi jest ramen.

- W Polsce przybywa koneserów kuchni japońskiej, co nie umyka uwadze wiodącym sieciom gastronomicznym z całego świata. Menya Musashi to popularna sieć restauracji, która stawia na dobrze rozwinięte i perspektywiczne rynki, dlatego niezwykle cieszymy się z jej decyzji o wejściu również do Polski. W ramach współpracy JLL z Menya Musashi nasz zespół jest odpowiedzialny, m.in. za przygotowanie długoterminowej strategii rozwoju na polskim rynku, dobieranie lokalizacji oraz negocjowanie warunków kontraktów najmu. Jesteśmy przekonani, że nasze dotychczasowe doświadczenie w tym zakresie będzie aktywnie wspierać rozwój Menya Musashi w naszym kraju - komentuje Karolina Stankiewicz, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie