Designerska przestrzeń poznańskiego BrowaruPropertydesign.pl - 06-07-2017 14:40


Poznański Stary Browar po raz kolejny wypełnił przestrzenie designerskimi pomysłami. Akcja zorganizowana wraz z Noti i Balma przyciągnęła tysiące zwiedzających.

Wraz z początkiem wiosny, przyszedł czas na nowe aranżacje wnętrzarskie. Przestrzeń Atrium +1 w Starym Browarze po raz kolejny wypełniła inspirująca designerskimi pomysłami ekspozycja mebli i dodatków. Przygotowały je wielkopolskie, szeroko znane w Polsce i Europie firmy Noti i Balma. Można było tutaj odpocząć, popracować, albo spotkać się na przysłowiowy small talk przed towarzyskim czy biznesowym spotkaniem.

Wśród mebli znalazły się m.in. geometryczne pufy x40 oraz organiczne formy sof Bouli, będące praktyczną ozdobą dużych pokoi, korytarzy i holi. W alei znajduje się także rozweselająca piłka tapicerowana Rollo, używana w biurze, w domu, przez dzieci czy dorosłych, aktywizuje mózg, wzmacnia kręgosłup i poprawia krążenie krwi. Dopełnieniem całej aranżacji są lampy, dywany oraz rośliny.

- Już po raz kolejny wykorzystujemy aleję w Atrium +1, do stworzenia designerskiego zakątka z meblami lokalnych producentów, które idealnie komponują się z duchem Starego Browaru. Z NOTI współpracujemy już od dłuższego czasu, chociażby podczas AFF by GK, aranżując przestrzenie wyjątkowymi meblami, czy podczas nietuzinkowej wystawy "Noti loves design" pod kuratelą Piotra Kuchcińskiego, dyrektora artystycznego NOTI – mówi Joanna Tupalska, Creative Marketing Manager Starego Browaru.