Designerski showroom Internorm już otwartyPropertydesign.pl - 02-09-2016 16:01


W piątek, 2 września Internorm – austriacki producent okien i drzwi – otworzył w Warszawie pierwszy w Polsce salon sprzedaży. Nowoczesny showroom jest zlokalizowany przy ulicy Wołoskiej 9A na warszawskim Mokotowie.

Podczas wydarzenia odbyła się premiera nowego produktu Internorm: okna drewniano-aluminiowego HF 410, wyposażonego w drewniany rdzeń I-tec Core.

Internorm to firma z ponad 85-letnią tradycją: europejski lider innowacji okien i drzwi, który słynie z energooszczędnej stolarki otworowej oraz wyjątkowego przywiązania do jakości. Designerski showroom Internorm zlokalizowany jest przy ulicy Wołoskiej 9A w biurowej części warszawskiego Mokotowa.

– Wnętrze salonu oddaje wartości wyznawane przez Internorm: nowoczesność oraz przywiązanie do natury. Nasze produkty to najnowocześniejsze okna i drzwi w Europie. Wiele z nich wykonanych jest z drewna – mówi Marcin Ksokowski, dyrektor zarządzający IFTM Internorm.

Zgodnie z koncepcją marketingu sensorycznego, odwiedzający będą mogli nie tylko zobaczyć innowacyjne produkty Internorm, lecz także porównać parametry okien i drzwi za pomocą własnych zmysłów. Showroom umożliwia m. in. sprawdzenie izolacyjności termicznej okna poprzez dotyk oraz jego izolacyjności akustycznej za pomocą słuchu.

– Projektując salon, wyszliśmy z założenia, że chcemy umożliwić klientom sprawdzenie naszych produktów „na własną rękę”, czyli własnymi zmysłami. Nawet najmniejsza wartość współczynnika izolacyjności cieplnej U dla okna nie działa na wyobraźnię, tak jak temperatura szyby wyczuwana własną dłonią – mówi Marcin Ksokowski.