REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Designerskie fototapety do biura

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 lis 2017 09:22
Designerskie fototapety do biura
fot. Fototapeta4u.pl
Designerskie fototapety do biura
Designerskie fototapety do biura
Designerskie fototapety do biura
Designerskie fototapety do biura

Przemyślana i dobrze zaplanowana przestrzeń do pracy nie tylko zwiększa atrakcyjność firmy, ale ma niebagatelny wpływ na motywację osób w niej zatrudnionych. Tu z pomocą przyjdzie odpowiednia fototapeta do biura.

REKLAMA

Biuro to miejsce, w którym pracownik spędza najczęściej połowę swojego dnia, dlatego ważne jest, aby aranżacja służbowego wnętrza potrafiła wyzwolić pomysłowość i stymulowała etatowca do produktywnej pracy. Najprostszym zabiegiem dekoracyjnym, tworzącym dobrą atmosfery w każdym biurze, jest aplikacja fototapety, która nie tylko ekspresowo zmieni oprawę miejsca pracy, ale i pozytywnie wpłynie na nastrój i wyobraźnię.

Kreatywne stanowisko pracy

- Fototapety w biurze nie są zarezerwowane tylko dla branży kreatywnej. Każdy przedsiębiorca, któremu zależy na tym, aby jego pracownik czuł się w firmie komfortowo, powinien rozważyć zakup tego materiału wykończeniowego – tłumaczy Michał Włodarczyk z Fototapeta4u.pl. - Jeśli naszym służbowym pomieszczeniom brakuje przestrzeni, możemy zdecydować się na motywy z głębią, optycznie powiększające wnętrza. W salach konferencyjnych idealnie sprawdzą się nie tylko wyciszające i uspokajające wzrok krajobrazy, ale również aktywizujące fototapety motywacyjne, które będą doskonałym tłem do pracowniczej burzy mózgów.

Spójność z identyfikacją wizualną

Najlepsza fototapeta do biura to taka, która nawiązuje nie tylko do ogólnego wystroju wnętrza, ale przede wszystkim do profilu działalności firmy. Fototapety w biurach mogą również graficznie przekazywać misję i wizję przedsiębiorstwa. Aranżując biurowe wnętrze powinniśmy pamiętać również o spójności naszej dekoracji z firmową identyfikacją wizualną, która skutecznie kreuje wizerunek naszego biznesu na rynku. Entuzjaści minimalizmu i stricte biznesowego przekazu mogą zdecydować się na wielkoformatowy wydruk ścienny z własnym logo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie