REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Designerskie hotele Selina mogą się pojawić w Zakopanem i Sopocie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 wrz 2018 13:01
Designerskie hotele Selina mogą się pojawić w Zakopanem i Sopocie
fot. mat. prasowe Selina

Selina to jedna z najszybciej rozwijających się marek hotelarskich na świecie. Mocno stawia na Polskę. Po ogłoszonych planach otwarcia hoteli w Warszawie i w Krakowie, zapowiada nowe kierunki. - Chcielibyśmy być obecni w Zakopanem, myślimy też o Sopocie - powiedziała podczas Property Forum 2018 Renata Kusznierska, dyrektor zarządzająca, Selina.

REKLAMA

- Mamy strategię rozwoju na całym świecie. Obecnie mamy 24 obiekty, ale do końca 2019 r. chcemy pozyskać 49 nowych lokalizacji. Polskę postrzegamy jako dobry rynek - podkreśliła Renata Kusznierska,  dyrektor zarządzająca, Selina podczas sesji "Nowe sieci w natarciu. Hotelowi gracze coraz mocniej celują w Polskę" w trakcie Property Forum 2018.

Selinę wyróżnia nie tylko wyjątkowy koncept łączący styl i komfort hotelu butikowego z elementami charakterystycznymi dla życia towarzyskiego hosteli. Działa ona w oparciu o model biznesowy polegający na wynajmowaniu nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach, przede wszystkim istniejących hoteli oraz ich modernizacji, tak aby mogły rozpocząć nowe życie pod szyldem Selina. - W Polsce przede wszystkim interesują nas duże miasta i ich ścisłe centra. Zależy nam na ładnym otoczeniu, aby architektura wspierała nasz koncept. To, co dajemy naszym podróżnikom to doświadczenie miejsca, okolicy i atmosfery - nadmieniła Kusznierska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie