×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 16 maj 2018 09:14
  • Aktualizacja: 16 maj 2018 09:15
Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept
CEDET, fot. mat. pras.
Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept
Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept
Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept
Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept
Do CEDET-u wkracza coworkingowy koncept

WeWork - działająca w ponad 20 krajach międzynarodowa sieć coworkingowa, wprowadzi się do warszawskiego biurowca CEDET. Firma, z której usług korzysta ponad 240 tys. osób, zajmie prawie 3,9 tys. mkw. powierzchni na pierwszym i drugim piętrze budynku. Najemca będzie miał do wyłącznego użytku również wewnętrzne patio o powierzchni 275 mkw.

REKLAMA

Siedziba WeWork w Warszawie to 12. lokalizacja sieci w Europie.

Działający od 2010 roku WeWork definiuje swoją misję jako tworzenie przestrzeni, w której ludzie pracują nie tylko po to, żeby zarobić na życie, ale przede wszystkim po to, aby żyć. Swoim użytkownikom proponuje nowe, zreorganizowane biura, które w niczym nie przypominają zunifikowanych, openspace’owych przestrzeni. Wszystkie lokalizacje amerykańskiego startupu – od Los Angeles po Dżakartę - wyglądem bardziej przypominają kawiarnie, galerie czy kreatywne pracownie. Mają to być miejsca z wielkomiejskim sznytem, nowoczesne i przyjazne - takie, w których lubimy spędzać wolny czas. Firma stawia na samorealizację w miejscu pracy, atmosferę kreatywności i otwartości oraz możliwość nieskrępowanej wymiany pomysłów z innymi użytkownikami.

Design i lokalizacja

W tej chwili jeden z największych startupów na świecie ma ponad 250 lokalizacji w 74 miastach i 22 krajach. W Europie są to m.in.: Londyn, Manchester, Madryt, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Amsterdam oraz Paryż. Swoje przestrzenie lokuje zwykle w przeszklonych, komfortowych i pełnych światła budynkach, gwarantujących atmosferę kreatywności, ale także łatwy dojazd z każdego zakątka miasta. Projektując swoje wnętrza nawiązuje do designu wykorzystującego najnowsze triki ergonomii oraz badania nad produktywnością.

- Jesteśmy dumni, że to my wprowadzamy tę wyjątkową markę na polski rynek, a zmodernizowany i rozbudowany Cedet okazał się dla niej najlepszą lokalizacją w Warszawie. To właśnie między innymi z myślą o biznesie szukającym niepowtarzalnych przestrzeni przystępowaliśmy do realizacji tej inwestycji. Naszym zamysłem od początku było przywrócenie obiektowi jego pierwotnego charakteru - biznesowej wizytówki miasta i miejsca spotkań jego mieszkańców - podkreśla Jacek Wachowicz, prezes IMMOBEL Poland.

Cedet, którego oficjalne otwarcie zaplanowano na połowę maja, w trakcie rewitalizacji i rozbudowy zyskał nowe funkcjonalności. Dzięki nowoczesnej, w pełni przeszklonej fasadzie oraz wewnętrznemu patio wszystkie powierzchnie biurowe zyskały dostęp do światła dziennego. Cedet oferuje także unikalną jak na centrum miasta wielkość modułów najmu, dostępnych na jednym piętrze – ok. 3 tys. mkw. Budynek może też poszczycić się ponadstandardową wysokością pomieszczeń biurowych w świetle - 2,90 m. oraz uchylnymi oknami oraz tarasami dostępnymi dla najemców. Architektura nowego Cedet-u pozwalana elastyczny układ biur i ich efektywną aranżację w układzie typu open-space, jak również w podziale gabinetowym. Najemcy mają do dyspozycji także tzw. rowerownie z szatniami i natryskami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie