Do spa zamiast na lunch? Po to powstał salon w gdańskiej AlchemiiPropertyDesign.pl - 27-12-2016 14:47


W gdańskiej Alchemii otwarto salon fryzjersko-kosmetyczny Atelier de Beaute - został zaprojektowany tak by stanowił oazę spokoju i wypoczynku m.in. dla pracowników okolicznych biur.

- Chcemy stworzyć unikatowe miejsce w unikalnym otoczeniu kompleksu biurowego. Przy dzisiejszym tempie życia i codziennych obowiązkach, możliwość łatwego dostępu do szerokiej oferty zabiegów fryzjerskich czy pielęgnacyjno-relaksacyjnych w pobliżu miejsca pracy będzie z pewnością atrakcją i dużym ułatwieniem dla wielu osób - mówi Lidia Rytlewska, właścicielka salonu Atelier de Beaute, otwartego w kompleksie Alchemia w Gdańsku.

Wnętrze obiektu ma być miejsce, gdzie zabiegi będą przerywnikiem intensywnego dnia, mogą też poprzedzać ważne spotkania biznesowe. Przestrzeń przygotowano także tak, by była dostosowana do kameralnych wydarzeń - szkoleń czy degustacji.

Gabinety SPA i do zabiegów kosmetycznych wyposażone są w meble włoskiego producenta NILO. Z kolei meble do stanowisk fryzjerskich dostarczyła firma Olymp. Stoliki do manicure są mobilne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane na stanowisku fryzjerskim. W salonie znajduje się także wielofunkcyjne, podświetlane łóżko do pedicure oraz masażu. 

Obiekt mieści się na parterze budynku drugiego etapu kompleksu Alchemia (przy wejściu do wieży biurowej Ferrum) i zajmuje powierzchnię blisko 220 mkw.