×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Do Starego Browaru wkroczyła modna Wielkanoc

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 01 mar 2018 14:43
Do Starego Browaru wkroczyła modna Wielkanoc
fot. Jakub Wittchen

Oscarowe złoto, brokatowa czerń i kolor roku 2018 - ultra violet. Zające Starego Browaru w tym roku świętują w wyjątkowej odsłonie. Wszystko z okazji jubileuszu 10-lecia.

REKLAMA

Najpilniej strzeżona przez Stary Browar od miesięcy tajemnica, 1 marca ujrzała światło dzienne. Spekulacji nie było końca – nikt jednak nie podejrzewał, że do Starego Browaru w 2018 roku przykicają limitowane, złote zające i wystrojone w przypominającą wieczorowe suknie rodem z czerwonego dywanu brokatową czerń. Towarzyszy im wystawa retrospektywna wszystkich dotychczasowych kolorów zajęcy, a prawdziwą historię lepusa brovaricusa opowiada sama Krystyna Czubówna.

„And the Oscar goes to…”

To już 10 lat odkąd zające obwieszczają nadejście wiosny w Poznaniu i wypełniają przestrzenie Starego Browaru. Tegoroczne najlepiej czują się w blasku fleszy. Czarne, brokatowe oraz kolekcjonerska edycja złotych lepusów brovaricusów to unikatowe umaszczenia, stworzone specjalnie z okazji Wielkiej Gali Dziesięciolecia Zająca Starego Browaru, która odbędzie się 4 marca! Relację z gali przygotowaną przez Artistic Mess Dawid Kujawa & Tomasz Kaczmarek s.c., będzie można obejrzeć on-line 13 marca. W Pasażu na drewnianej podłodze przez cały marzec będzie można zapozować do prawdziwie hollywoodzkiego selfie ze złotym zającem. Oscarowa ścianka, czerwony dywan, błysk fleszy i  strzegący zajęcy czujnym okiem bodyguardzi, którzy przez swoje czarne okulary śledzą każdy ruch, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają w Starym Browarze.

Zabierz zająca do domu

Sprzedaż rozpocznie się w połowie miesiąca. W dniach 16-17 marca od godz. 10:00 małe zające (26 cm) będzie można kupić w Punkcie Informacyjnym w Pasażu, zaś w kolejny weekend 24-25 marca o godz. 10:00 rozpocznie się sprzedaż dużych uszaków (46cm) – w Pasażu i w Atrium. 24 marca będzie można zdobyć także złote zające, dostępne tylko w liczbie 100 egzemplarzy!

Pierwszy raz duże, fioletowe zające będzie można kupić również on-line, za pośrednictwem Allegro. Sprzedaż rozpocznie się 1 marca, a odbiór możliwy będzie tylko w Starym Browarze od 10 marca w Punkcie Informacyjnym w Pasażu, w godz. 10:00-20:00. Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się na odbiór.

Złota edycja kolekcjonerska

100 złotych, chromowanych uszaków ze specjalnym numerem będzie można kupić już 24 marca w Starym Browarze. Limitowana edycja to nie lada gratka dla kolekcjonerów, którzy chcą uzupełnić swoją wyjątkową, uszatą rodzinę. Ograniczona ilość wyjątkowych okazów ma również specjalną cenę - 500 zł. Przed rozpoczęciem sprzedaży, można podziwiać ich błyszczące futerko na specjalnym podeście w Pasażu na drewnianej podłodze.

10 lat w przekroju

W Pasażu 0 na drewnianej podłodze znajduje się specjalna wystawa retrospektywna, prezentująca wszystkie dotychczasowe kolory zajęcy, które przez 10 lat zwiastowały wiosnę w Starym Browarze. Czy jesteście w stanie policzyć ile kolorów i edycji specjalnych pojawiło się od samego początku?

Zające wychodzą w miasto

W marcu Poznań stanie się miastem pełnym najmodniejszego koloru – ultra violet, dokładnie taki odcień fioletu, jaki od 10 lat nosi Zając Starego Browaru, został wybrany przez Instytut Pantone Kolorem Roku 2018! Zające wyszły bowiem na ulice: można je spotkać na przystankach tramwajowych i autobusowych oraz na najpopularniejszych nośnikach dużych formatów w mieście. Długouche gwiazdy spektakularnie prezentują się na billboardzie przy Hotelu Sheraton i Bałtyku! W tym roku do współpracy zaprosiliśmy okoliczne miejscowości, takie jak Szamotuły, Śrem, Nowy Tomyśl, Wągrowiec, Oborniki, Grodzisk Wielkopolski i Września. Prawie 2-metrowe wersje naszych uszaków zadomowiły się już w najbardziej uczęszczanych miejscach, takich jak rynki czy okolice ratusza, gdzie wprowadzają wielkanocną atmosferę i z wrodzonym wdziękiem zapraszają do Starego Browaru. Tradycyjnie, nasi uszaci przyjaciele pojawili się również na lotnisku Ławica, gdzie powitają i pożegnają ponad 100 tysięcy podróżujących.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie