REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Dr Pepper stworzył... fotel dla graczy

  • Autor: PAP
  • 14 paź 2021 15:44
Dr Pepper stworzył... fotel dla graczy
irma Dr Pepper we współpracy z gwiazdą platformy Twitch, streamerką Leslie Ann Fu znaną pod pseudonimem Fuslie, oferuje wygodny, rozkładany fotel z wbudowaną… lodówką. fot. Shutterstock

Firma Dr Pepper we współpracy z gwiazdą platformy Twitch, streamerką Leslie Ann Fu znaną pod pseudonimem Fuslie oferuje... fotel dla entuzjastów gier komputerowych.

REKLAMA

Mebel to wygodny, rozkładany fotel z wbudowaną… lodówką. Wynalazek ten ma umożliwić graczowi sięganie po picie i jedzenie bez konieczności przerywania sesji gry.

Mebel z limitowanej serii ozdobiony jest podpisem Fuslie oraz ikoną i grafiką anime, którą stworzyła z przyjaciółką. Obecnie można go otrzymać jedynie biorąc w konkursie dostępnym w mobilnej aplikacji zakupowej NTWRK. Trzeba się więc zarejestrować na owej platformie i liczyć na łut szczęścia. Na razie nie ma informacji o tym, czy i kiedy fotel będzie dostępny w regularnej sprzedaży.

Jak poinformował Derek Dabrowski, wiceprezes ds. marketingu w Keurig Dr Pepper, wbudowana w podłokietnik fotelowy mała lodówka pomieści 18 puszek napoju. Można w niej oczywiście przechowywać także inne wiktuały, np. przygotowane przed rozpoczęciem gry kanapki, sałatki i przekąski. Sama Fuslie informuje w swoich mediach społecznościowych, że o walorach mebla więcej dowiemy się wkrótce - podczas prezentacji jego możliwości na wspomnianej platformie NTWRK. (PAP Life)

pba/ gra/

Przeczytaj także >> Tak się pracuje w branży gier. Industrialne biuro z wyrazistymi akcentami gameingowymi i kolorystycznymi

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie