Drewniane meble to nasza tradycja - poznaj jej sekrety na 4 Design DaysPropertyDesign.pl - 20-01-2017 12:15


Na tegorocznych 4 Design Days chcemy rozpocząć nowy rozdział w naszej ponadstuletniej historii – jeszcze bardziej otworzyć się na współpracę z architektami i projektantami wnętrz oraz najlepszymi dystrybutorami mebli w Polsce - mówi Jarek Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble.

W dniach 16-19 lutego w trakcie 4 Design Days w Katowicach będzie można zobaczyć meble jednej z najstarszych polskich marek. Paged Meble zaprezentuje meble dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

- Nasi dystrybutorzy i coraz szersze grono projektantów wnętrz urządzają meblami Paged domowe salony, jadalnie, sypialnie, ale także fantastyczne kawiarnie, restauracje, hotele, a nawet biura i centra konferencyjne. Stąd narodziło się nowe hasło Paged Meble - Meblujemy Twój Świat - wyjaśnia Jarek Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble. - Chcemy być fabryką (ściślej mówiąc mamy 3 fabryki), z którą nasi partnerzy budują swój biznes i dostarczają swoim klientom unikalnych wartości poprzez dobrze zaprojektowane i urządzone wnętrza. Potrzebujemy się nawzajem, bo trudno jest sobie wyobrazić inspirujący projekt wnętrz bez ciekawych mebli, tak samo jak dobry mebel nie wybrzmi swoim wzorem bez projektanta, architekta wnętrz, którzy tworząc całą koncepcję najlepiej wiedzą, jak nasz mebel w tej przestrzeni ma oddziaływać na ludzi.

Podczas 4 Design Days Paged zaprezentuje drewniane krzesła oraz stół zaprojektowane przez znanych polskich designerów - Jadwigę Husarską-Sobinę, Tomka Rygalika i Nikodema Szpunara.

- Pracujemy intensywnie nad kilkoma nowymi projektami krzeseł, stołów, gabinetów i innych mebli do różnych przestrzeni naszego świata wnętrz - zaprezentujemy je niebawem na targach w Mediolanie. Tymczasem zapraszamy do Katowic na 4 dni polskiego designu - dodaje Jarek Misiewicz. 

4 Design Days odbędą się 16-19 lutego 2017 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej na www.4dd.pl