Duka stroi się na święta. Oto zapowiedź świątecznej kolekcji 2016Propertydesign.pl - 09-11-2016 13:13


Kolekcja dekoracji i upominków od Duka na nadchodzące święta została podzielona na trzy główne linie. Czym w tym roku zaskoczy Duka?

Jul Cottage - to seria produktów do aranżacji świątecznej scenerii w towarzystwie uroczych dekoracji, inspirowanych skandynawską kulturą ludową. Laleczek i skrzatów, zawieszek choinkowych, aż po oryginalne świece. Wszystkie produkty z tej serii bazują na naturalnych materiałach i klasycznych, skandynawskich motywach świątecznych. Dominujące kolory to czerwony, niebieski i biały, które zdobią drewniane dekoracje. Fenomen nieprzemijającej popularności tego stylu tkwi w tym, że elementy tradycyjne czy wręcz „rustykalne” wspaniale wpisują się w różne wnętrza – zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne.

Jul Modern - to eleganckie dodatki świąteczne wykonane z metalu, ceramiki i porcelany w dominujących odcieniach bieli. Wśród nich prężące się renifery, świeczniki w kształcie domków oraz choinki ceramiczne. Nie zabraknie również dużych papierowych gwiazd, złotych lampionów z drutu o geometrycznych kształtach. Uniwersalność dodatków aranżacyjnych Jul Modern sprawdzi się w każdym wnętrzu ceniącym dobry design.

Jul Glamour - to seria świątecznych dekoracji mieniących się odcieniami złota, srebra, miedzi i tytanu. Wśród nich między innymi świece i lampiony, stojące gwiazdy, zestawy bombek. Na pozór różne kolory połączone razem stworzą spójną aranżację, doskonale komponując się z ceramiką i porcelaną stołową.