Duńska marka inspiruje do zaaranżowania stołuPropertydesign.pl - 03-01-2018 12:21


Komplety sztućców, kamionkowe kubki, talerze i półmiski, a także pięknie wykonane filiżanki - to wszystko znajdziemy w ofercie od duńskiej marki Bloomingville.

Bloomingville oferuje kilka kolekcji ciekawych akcesoriów, które zainspirują do zaaranżowania stołu m.in. rustykalną Sandrinę, romantyczną Henriettę czy inspirowaną naturą Cecilę. Seria Sandrine charakteryzuje się przyjemną w dotyku powierzchnią, nasyconą kolorystyką oraz zamierzonymi "nierównościami", nawiązującymi do śródziemnomorskiego stylu. W jej skład wchodzą, m.in. kubki, talerze i półmiski, wykonane ze szkliwionej ceramiki. Henrietta natomiast zachwyca miękkimi kształtami i retro elementami, m.in. groszkami w kolorze złota. Na uwagę zasługują również piękne filiżanki, pochodzące z kolekcji Cecile, które wyróżnia różowo-szara kolorystyka oraz symetrycznie rozłożone wzory.

Oprócz naczyń, Bloomingville proponuje oryginalne komplety sztućców. Komplet czterech podstawowych sztućców - noża, łyżki, widelca i łyżeczki - dostępny jest, m.in. w kolorze czarnym, który pięknie komponuje się zarówno z białym obrusem, jak i drewnianym blatem. Dla tych, którzy lubią styl vintage bądź glamour, producent przygotował złote wykończenie. Wszystkie elementy z kolekcji Gold posiadają praktyczne uchwyty.

Ofertę duńskiej marki uzupełniają kuchenne ścierki, podkładki pod talerze, łyżki do serwowania oraz porcelanowe pojemniki z pokrywkami wykonanymi z drewna bambusowego. Dystrybutorem marki Bloomingville jest firma Intercasa.