REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Dwujęzyczne przedszkole premium rusza w krakowskim biurowcu Enterprise Park

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 wrz 2018 11:13
Dwujęzyczne przedszkole premium rusza w krakowskim biurowcu Enterprise Park
fot. mat. prasowe

W krakowskim kompleksie biurowym Enterprise Park ruszyło nowe dwujęzyczne przedszkole prowadzone przez KIDS&Co. Placówka umożliwia przyjęcie blisko 60 maluchów, którym oferuje nowoczesną przestrzeń do zabawy, autorskie podejście do nauki języka angielskiego, dietę makrobiotyczną oraz program rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej. To pierwsze innowacyjne przedszkole tego operatora uruchomione w Krakowie.

REKLAMA

‒ Przedszkole zlokalizowane w biurowcu to doskonałe rozwiązanie dla rodziców pracujących w dużych kompleksach biznesowych. Z naszych 13-letnich doświadczeń w edukacji dziecięcej wynika, że sama bliskość placówki i miejsca zatrudnienia to jednak za mało, aby rodzic takie przedszkole wybrał. Tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych placówek w Warszawie, Wrocławiu czy Łodzi, na przekonującą ofertę musi składać się również atrakcyjny program nauczania, przyjazna atmosfera oraz zdrowa dieta dla maluchów. Tylko w takim modelu wygrywają wszyscy – rodzicom jest łatwiej godzić życie zawodowe z prywatnym, pracodawcy mają solidny argument HR-owy, a KIDS&Co. jako operator może realizować misję edukacyjną. Oferowany przez nas innowacyjny projekt przedszkoli cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno ze strony rodziców, jak i deweloperów. Dlatego cieszymy się, że z placówki KIDS&Co. będą mogli korzystać również mieszkańcy Wrocławia – mówi Karina Trafna, prezes KIDS&Co.

Nowo otwarte przedszkole mieści się w kompleksie biurowym Enterprise Park, zlokalizowanym na krakowskim Podwzgórzu. Placówka została w całości zaprojektowana zgodnie z kodem stylistycznym i szczegółowymi wytycznymi KIDS&Co., ogólnopolskiego operatora, specjalizującego się w otwieraniu i prowadzeniu nowoczesnych, dwujęzycznych przedszkoli i żłobków przybiurowcowych oraz firmowych. Przedszkole jest dostępne dla wszystkich chętnych, również spoza Enterprise Park. W tym roku uczęszczać do niego będzie około 60 maluchów, a od przyszłego roku – dzięki dobraniu przez operatora dodatkowej powierzchni – drugie tyle. Na szczególną uwagę zasługują: duży zielony plac zabaw oraz nowoczesne wnętrza przedszkola, których projekt z jednej strony ma pobudzać wyobraźnię dzieci, z drugiej zaś korespondować z nowoczesną architekturą biurową. Działalność placówki opiera się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

‒ Przedszkole przybiurowcowe to rozwiązanie, które daje korzyści wszystkim stronom. Zyskują na nim przede wszystkim dzieci, które już od najmłodszych lat mają kontakt z językiem angielskim, a dzięki specjalnemu programowi żywienia chorują zdecydowanie rzadziej niż ich rówieśnicy, co potwierdzają nasze statystyki obecności. To z kolei pozytywnie przekłada się na frekwencję rodziców w pracy. Otwarcie przedszkola przynosi również wymierne korzyść deweloperowi, który dzięki zagwarantowaniu unikatowej infrastruktury może wyróżnić się na rynku i zyskać lojalnych najemców powierzchni biurowych – mówi Karina Trafna z KIDS&Co.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie