Dyskretny urok drewna. Zobacz polski projekt w chińskiej stolicyPropertyDesign.pl - 10-11-2016 14:40


Anchoret to chińska marka skupiająca pod jednym dachem kolekcje wyszukanej odzieży, obuwia oraz biżuterii.  Eleganckie i minimalistyczne elementy wnętrza dla salonu tej marki w Pekinie stworzyli projektanci z Polski i Chin.

- Dla Anchoret zaprojektowany przez nas butik jest w Pekinie drugą z kolei lokalizacją, gdzie można przymierzyć tak unikalne produkty.Wygląda na to, że nasz projekt ma duży wpływ na wizualny aspekt północnej części Sanlitunu. Wielu przechodniów z zaciekawieniem zatrzymuje się tuż przed naszymi masywnymi, drewnianymi drzwiami. Wewnątrz dla spójnej identyfikacji marki wykonaliśmy meble oraz elementy wnętrza z wykorzystaniem starego drewna oraz surowej stali - opowiadają na portalu Archiconnect Joyce i Filip Gałuszka z pracowni projektowej Jang, która stworzyła m.in. elementy wyposażenia tego wnętrza.

Jang to działająca od połowy lat 80. XX wieku marka tworząca meble oraz wnętrza autorskie. Działa rodzinnie łącząc wizję architekta z doświadczeniem producenta. Firma realizuje projekty w Polsce oraz w Chinach. 

Zobacz także: wizytówka projektanta na serwisie ArchiConnect.pl.

fot. Ludwik Kaizerbrecht