REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Ekskluzywny motoryzacyjny showroom zawita na plac Trzech Krzyży w Warszawie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 gru 2017 09:24
Ekskluzywny motoryzacyjny showroom zawita na plac Trzech Krzyży w Warszawie
fot. mat. pras.
Ekskluzywny motoryzacyjny showroom zawita na plac Trzech Krzyży w Warszawie
Ekskluzywny motoryzacyjny showroom zawita na plac Trzech Krzyży w Warszawie

Ethos, prestiżowy kompleks handlowo-biurowy przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie, podpisał długoterminową umowę najmu z marką motoryzacyjną z segmentu premium, która lokalizuje swoje showroomy jedynie przy najlepszych europejskich ulicach handlowych. Już w III kwartale 2018 r. w inwestycji należącej do Kulczyk Silverstein Properties zostanie otwarty nowoczesny i technologicznie zaawansowany motoryzacyjny showroom, który zajmie ponad 500 mkw. powierzchni handlowej.

REKLAMA

Motoryzacyjny showroom będzie pierwszym tego typu wyjątkowym projektem w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczas takie innowacyjne koncepty są z powodzeniem rozwijane na największych handlowych ulicach Europy Zachodniej. Szczegóły dotyczące przedsięwzięcia w Ethosie zostaną zaprezentowane w pierwszej połowie 2018 r.

- Ethos na Placu Trzech Krzyży to unikalne miejsce, które idealnie wpisuje się w strategię rozwoju naszego nowego najemcy. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, iż Ethos został ostatecznie wybrany przez kolejną markę premium, doceniającą eksponowaną lokalizację na Placu Trzech Krzyży pośrodku Traktu Królewskiego w ścisłym centrum miasta – mówi Maciej Zajdel, członek zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

Przypomnijmy, że do biurowej części Ethosa właśnie wprowadzają się pierwsi najemcy, m.in. polski oddział niezwykle popularnej telewizji kablowej HBO – który będzie posiadał do swojej wyłącznej dyspozycji kilkusetmetrowy taras z przepięknym widokiem na Powiśle, Skarpę Warszawską i Stadion Narodowy – czy międzynarodowa kancelaria prawna Hogan Lovells. Nową siedzibę w Ethosie ma również salon Rolex W.KRUK., oferujący najlepsze produkty szwajcarskiego luksusowego potentata zegarmistrzowskiego oraz wyjątkowe kolekcje najstarszej polskiej marki jubilerskiej.

Budynek biurowo-handlowy Ethos oferuje łącznie ok. 17 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5 000 mkw. przeznaczonych jest na reprezentacyjne siedziby butików i sklepów prestiżowych i ekskluzywnych marek, w tym nieobecnych dotąd w Polsce. Wkrótce inwestor ogłosi kolejnych najemców biurowych i handlowych, którzy zdecydowali się czerpać korzyści z obecności w sercu Traktu Królewskiego, sąsiadującego z Giełdą Papierów Wartościowych, hotelem Sheraton, budynkami administracji rządowej, Sejmu i Senatu oraz licznymi placówkami dyplomatycznymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie