REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Empik Silesia już po gruntownym remoncie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 09 lis 2018 14:24
Empik Silesia już po gruntownym remoncie
fot. mat. pras.

Znany katowiczanom już od 13 lat salon Empik Silesia przeszedł gruntowny remont i jest 19. w Polsce i czwartym na Śląsku sklepem otwieranym w formule Future Store. Oznacza to zarówno zmianę architektury, jak również pojawienie się technologicznych rozwiązań, które ułatwią klientom zakupy.

REKLAMA

Modernizacja salonu o powierzchni blisko 1000 mkw. była prowadzona etapami, by nie utrudniać klientom dostępu do świata pasji. Nowy Empik Silesia można odwiedzać już od 10 listopada. Pięć dni później (15.11) zostanie otwarty także salon o powierzchni 400 mkw. w nowo powstałej Galerii Libero.

Nowa odsłona Empiku oznacza także poszerzenie oferty produktów ze świata kultury i rozrywki, pomagających rozwijać pasje i zainteresowania. Wyjątkowa ekspozycja nie tylko ułatwi znalezienie poszukiwanego tytułu, ale także zainspiruje do pogłębiania wybranego tematu. Na klientów obu salonów czekać będzie nowe wyposażenie i funkcjonalny design. Przejrzyste rozmieszczenie książek, płyt z muzyką, filmów, gier czy artykułów kreatywnych sprawi, że zakupy będą szybsze i przyjemniejsze. W salonach będzie można również odebrać zamówienie z Empik.com i Empikfoto oraz kupić bilety na różne koncerty, spektakle i inne wydarzenia.

W nowych salonach zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań – łączą świat realny ze światem online. Do dyspozycji klientów oddano interaktywne urządzenie multimedialne, które pomaga znaleźć w sklepie konkretne tytuły, wyświetlając mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Dla osób, które przyszły do Silesii w poszukiwaniu inspiracji czy podpowiedzi w wyborze produktu dla siebie lub na prezent, powstało tak zwane serce salonu, czyli duże ekrany w centrum sklepu informujące o ciekawych premierach, nowościach czy aktualnościach ze świata kultury. Klienci, którzy chcą niespiesznie przejrzeć ofertę i dostępne tytuły mogą skorzystać z wygodnych siedzisk.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie