REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Empik w nowym wydaniu. Tym razem w Olsztynie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 sty 2018 12:18
fot. mat. prasowe

Salon Empik w olsztyńskim centrum handlowym otworzył się nie tylko w nowej odsłonie, lecz także w nowej lokalizacji. Sklep, znany klientom Aury Centrum od wielu lat, to teraz większa, nowoczesna, przyjazna i pełna inspiracji przestrzeń dla wszystkich osób spragnionych kultury.

REKLAMA

Nowy Empik zlokalizowany jest na poziomie 0 przy głównym wejściu do Aury Centrum. W aranżacji salonu dominują przyjazne kolory, nowoczesne rozwiązana, praktyczne meble i przytulne akcenty. Na powierzchni 660 m kw. zastosowano czytelną nawigację, wprowadzono także intuicyjne rozmieszczenie działów i jasny język kolorów, dzięki czemu znalezienie poszczególnych stref i produktów jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Jest w czym wybierać, ponieważ w nowym salonie klienci znajdą szeroki wybór produktów z działów kultura, rozrywka i rękodzieło – od książek, czasopism, zabawek po produkty artystyczno-kreatywne i bilety na wydarzenia kulturalne.

Modernizacja i relokacja Empiku wpisuje się w plany firmy BSC Real Estate Advisors, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu przy al. Piłsudskiego.

W nowym salonie zainstalowano również interaktywne urządzenie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta. Ten wirtualny księgarz kompleksowo wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Tym, którzy szukają porady i inspiracji podpowie jakie produkty kupić na prezenty.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie