×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Energetyczne kolory i strefy do testowania kosmetyków. Oto najnowszy salon Kontigo

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 sie 2018 11:02
Energetyczne kolory i strefy do testowania kosmetyków. Oto najnowszy salon Kontigo
fot. mat. prasowe

Najnowszy salon Kontigo w Avenida Poznań, podobnie jak pozostałe sklepy marki, utrzymany jest w jednolitym stylu. Wyróżniają go energetyczne kolory, strefy do testowania kosmetyków ze światłem imitującym światło dzienne oraz specjalny kącik do testowania kosmetyków azjatyckich.

REKLAMA

Nazwa sieci wywodzi się od słowa contigo, które w języku hiszpańskim i portugalskim oznacza z tobą. Z tobą, czyli z kobietą – i to właśnie do kobiet kieruje swoją ofertę.

- Otwarcie salonu Kontigo jeszcze bardziej wzmocniło segment zdrowie i uroda, który zajmuje istotne miejsce w ofercie naszego Centrum. Na 85 mkw. klientki znajdą zarówno znane marki kosmetyczne, jak i te unikatowe, dostępne na wyłączność w sieci nowo powstałego konceptu – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Salon w poznańskim centrum handlowym, podobnie jak pozostałe sklepy marki, utrzymany jest w jednolitym stylu. Wyróżniają go energetyczne kolory (niebieski, różowy, żółty, zielony), strefy do testowania kosmetyków ze światłem imitującym światło dzienne oraz specjalny kącik do testowania kosmetyków azjatyckich.

Salony Kontigo charakteryzuje inna koncepcja sprzedaży niż w innych sklepach kosmetycznych na polskim rynku. Marka stawia na komfort klientek, dlatego wyspecjalizowana obsługa pomaga im w indywidualnym doborze kosmetyków, a także oferuje usługę makijażu. Spójne dla każdego salonu są cotygodniowe warsztaty, podczas których klientki mogą odkryć tajniki make-upu oraz poznać i testować produkty.

Kontigo posiada aktualnie 14 sklepów własnych, w tym 5 w Poznaniu. Salon w Avenidzie znajduje się na poziomie 1.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie