×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Factory Poznań odświeżyło wnętrze

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 gru 2018 16:05
Factory Poznań odświeżyło wnętrze
fot. mat. pras.
Factory Poznań odświeżyło wnętrze

Zakończyły się prace renowacyjne we wnętrzach Factory Poznań. Popularne centrum outlet zyskało nowoczesne przestrzenie zakupowe, z dominującymi jasnymi kolorami i bardzo dobrą ekspozycją witryn.

REKLAMA

- Zmieniające się oczekiwania klientów wytyczają kierunek zmian, w jakim powinien podążać zarządca i właściciel centrum. Dobra oferta outletu to dzisiaj nie tylko satysfakcjonujący zestaw marek i atrakcyjne ceny, choć to podstawa formatu centrum wyprzedażowego, ale też odpowiednie standardy obsługi, pakiet usług dodatkowych i wysokiej jakości przestrzenie zakupowe – mówi Magdalena Chachulska, Asset Management Director, Neinver.

Nowe wnętrza w Factory Poznań zyskały na atrakcyjności, dzięki łagodnym zestawieniom kolorystycznym i dobremu połączeniu zastosowanych materiałów. We wszystkich pasażach wymieniona została posadzka. Jasne panele z dominującą bielą i szarościami, odwołującymi się do kolorów ziemi, uczyniły je bardziej przestronnymi.

Kompleksową zmianę przeszły też korytarze prowadzące do toalet- z nowymi okładzinami na ścianach i nowoczesnymi nośnikami, promującymi ofertę poszczególnych salonów w centrum.

Komfort podczas zakupów

Klienci poznańskiego outletu zyskali też nowe strefy relaksu, zbudowane w dwóch formatach - mniejszym i większym. Krótką przerwę w zakupach spędzić mogą teraz w komfortowych  warunkach. Czekają na nich  wygodne kanapy z naturalnych materiałów, miękka wykładzina i otoczenie zielonej roślinności. Strefy zaopatrzone są w punkty ładowania urządzeń mobilnych, zarówno indukcyjne, jak i tradycyjne z kablami USB.

- Klienci Factory Poznań przyjeżdżają do outletu z miejscowości, oddalonych nawet o 100 km. Robiąc kompleksowe zakupy, oczekują komfortu i dobrych standardów we wszystkich aspektach funkcjonowania centrum. Nowe wnętrza mają szansę spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających – mówi Aleksandra Grychowska, dyrektor Factory Poznań.

Dla dzieci powstał nowy plan zabaw z mini- kinem. To forma niskiej zabudowy, bezpiecznej nawet dla najmłodszych - z miękką posadzką, tablicami edukacyjnymi wspierającymi aktywność manualną i małą ścianką wspinaczkową. Na dużym ekranie ledowym emitowane są popularne bajki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie