×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Familijna w nowej siedzibie. W samym parku krajobrazowym

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 10 paź 2022 12:50
  • Aktualizacja: 10 paź 2022 12:55
Familijna w nowej siedzibie. W samym parku krajobrazowym
Familijna w nowej siedzibie. W samym parku krajobrazowym!, fot. mat. pras.

Właściciele popularnych wypieków „Familijna” przenieśli się do nowej siedziby w Kuźnicy Czeszyckiej w Parku Krajobrazowym w Dolinie Baryczy.

REKLAMA

Grupa Familijna od ponad 30 lat dostarcza klientom w całej Polsce wyroby piekarnicze, cukiernicze i gastronomiczne. Właściciele firmy, Państwo Elżbieta i Witold Kowalczyk, od początku stawiali na jakość i wyjątkowość swoich produktów. Tworzyli Familijną z sercem i z pasją, a w miarę rozwoju firmy i asortymentu, rósł także zespół pracowników. To właśnie z myślą o nich Grupa Familijna zmieniła w tym roku swoją siedzibę na większą.

- Tworząc nowe biura, od początku mieliśmy spójną wizję. Chcieliśmy, żeby to, kim jesteśmy i jak działamy podkreślało naszą tradycję i zaangażowanie. Jednocześnie zależało nam, aby biuro było możliwie jak najbardziej komfortowe dla naszych pracowników - mówi właściciel, Witold Kowalczyk. - Wspólnie z projektantami zadbaliśmy więc o takie elementy jak przyjazny i nowoczesny wystrój oraz o odpowiednią akustykę i wyciszenie pomieszczeń. W ciągu dnia wykonujemy różne zadania, niektóre wymagają pełnego skupienia i kreatywności, dlatego zdecydowaliśmy się na montaż w biurze systemów dźwiękochłonnych, które zapewnią komfort akustyczny pracownikom – dodaje.

Rozwiązania akustyczne w nowej siedzibie Grupa Familijna, dostarczył Ecophon, znany i ceniony producent systemów dźwiękochłonnych. W projekcie zastosowano szereg rozwiązań dopasowanych specjalnie do powierzchni i aranżacji biura zgodnie z zamysłem jego właścicieli. 

- Wszystkie systemy Ecophon doskonale wpisują się w naszą koncepcję aranżacji biur. Cieszymy się, że poza ciekawym designem możemy zapewnić naszym pracownikom komfort akustyczny w pracy – podkreśla Elżbieta Kowalczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie