REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Filmowa wystawa z recyklingu w centrum handlowym

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 04 lis 2021 10:35
Filmowa wystawa z recyklingu w centrum handlowym
W warszawskim centrum handlowym Blue City do 19 listopada oglądać można wystawę figur przedstawiających popularne postacie z filmów fantasy. fot. mat. prasowe Blue City

W warszawskim centrum handlowym Blue City do 19 listopada oglądać można wystawę figur przedstawiających popularne postacie z filmów fantasy. Postaci zbudowane są ze zrecyklingowanych elementów.

REKLAMA

  • Postaci z kultowych filmów fantasy przenoszą się z kina do Blue City. Od 2 do 19 listopada miłośnicy popularnych produkcji będą mogli spotkać figury swoich największych idoli podczas wystawy „Wojownicy ze srebrnego ekranu”.
  • Każda postać zbudowana została z zrecyklingowanych elementów starych maszyn, pojazdów i samolotów, z których powstały części korpusów, ramion i nóg.
  • Instalacje powstały dzięki wielotygodniowej i niezwykle kreatywnej pracy zespołowej uzdolnionych inżynierów.

Wydarzenie oferuje możliwość wejścia w magiczny, filmowy świat i stanięcia twarzą w twarz ze swoim ulubionym bohaterem. Podczas wystawy na terenie Centrum spotkamy m.in. Predatora, Dr Octaviusa, postaci z filmu Piraci z Karaibów, bohaterów Avatara i wielu innych.

Figury największych fantastycznych idoli filmowych są ogromne. Sięgają nawet 3 metrów wysokości i ważą około 150 kilogramów. Uśmiech na twarzy najmłodszych z pewnością wywołają Minionki, najmniejsze z kinowych figur.

Każda postać zbudowana została z zrecyklingowanych elementów starych maszyn, pojazdów i samolotów, z których powstały części korpusów, ramion i nóg.

Instalacje powstały dzięki wielotygodniowej i niezwykle kreatywnej pracy zespołowej uzdolnionych inżynierów.

Postaci z filmów będzie można spotkać na całej powierzchni Blue City, co oznacza ogromną przestrzeń do świetnej zabawy i okazję do robienia sobie z nimi zdjęć.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie