REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Flagowy, gigantyczny i designerski. CCC otwiera salon w centrum Warszawy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lut 2018 11:30
fot. mat. prasowe

Prestiżowy salon CCC zajmie powierzchnię ponad 4 tys. mkw. na trzech poziomach Domów Towarowych Wars Sawa Junior w centrum Warszawy. Grupa otworzy go jesienią 2018 roku.

REKLAMA

CCC, obecne w 18 krajach, posiada salony flagowe niemal w każdej stolicy kraju, gdzie operuje. Są to prestiżowe lokalizacje w centrach handlowych lub przy dużych traktach komunikacyjnych w centrum miasta. Takie salony CCC znajdują się między innymi w Berlinie, Budapeszcie, Pradze, Sofii, Moskwie czy Bukareszcie.    

CBRE doradzało właścicielowi obiektu Prime Warsaw Properties przy negocjacjach umowy najmu oraz w procesie technicznego przygotowania powierzchni.

 - Ulica Marszałkowska, przy której znajdują się Domy Towarowe Wars Sawa Junior, jest najczęściej odwiedzaną ulicą handlową w Polsce, a w ciągu godziny przechodzi nią ponad 3 tys. osób. Na jej duży potencjał handlowy wpływa obecność popularnych marek, adresowanych do masowego odbiorcy, zlokalizowanych właśnie w Domach Towarowych Wars Sawa Junior. Wybór tej prestiżowej lokalizacji przez CCC na salon flagowy jest kolejnym dowodem na ambitną strategię rozwoju marki, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek retailowych – mówi Małgorzata Laskowska, zastępca dyrektora w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, CBRE.

Grupa CCC to jedna z największych i najszybciej rozwijających się w Europie dużych firm wyspecjalizowanych w handlu obuwiem oraz jeden z największych producentów obuwia w Europie. CCC operuje blisko 1000 sklepów, o powierzchni przekraczającej 0,5 mln mkw., i jest obecna w 18 krajach w Europie i poza nią. Zatrudnia ponad 12 tys. pracowników i sprzedaje rocznie prawie 40 milionów par butów.

- Cieszymy się z podpisania umowy najmu w tej lokalizacji. Przejęliśmy już powierzchnię i rozpoczęliśmy prace adaptacyjne - mówi Karol Semik, dyrektor ds. rozwoju CCC.

Z uwagi na duże plany rozwojowe, marka zdecydowała się na ulokowanie swojego flagowego sklepu w najbardziej topowej lokalizacji w Polsce, którą są mieszczące się w samym sercu Warszawy Domy Towarowe Wars Sawa Junior. WSJ jest jednym z najstarszych centrów handlowych w Polsce, w którym obecnie znajdują się flagowe sklepy takich marek jak ZARA, H&M czy TK MAXX.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie