REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Flagowy, gigantyczny i designerski. CCC z nowym salonem w centrum Warszawy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 maj 2018 12:44
fot. mat. prasowe

W Domach Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie powstał największy salon grupy CCC. Lokal zajmuje powierzchnię 2,5 tys. mkw. na dwóch poziomach. Jesienią planowane jest otwarcie trzeciej kondygnacji, na której znajdzie się m.in. centrum rekrutacyjno-szkoleniowe.

REKLAMA

Sklep CCC został otwarty w tzw. nowym koncepcie premium, który jest obecnie wprowadzany do całej sieci. Wejście do sklepu jest szersze niż dotychczas, posiada w pełni przeszkloną witrynę i cyfrowe ekrany LED. Wchodząc do sklepu widzimy centralny chodnik z liniowym oświetleniem, które sprawia, że klienci przechodzą przez przestrzeń podzieloną na poszczególne „pokoje” w sklepie. Kasa, umieszczona jest, nie jak do tej pory z boku, ale na końcu sklepu. Cały salon podzielony jest na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportową i akcesoriów. Taki system pozwala na uporządkowanie i skierowanie klienta od razu do produktów, których szuka.

Umieszczone w sklepie ekrany LED informują o producencie oraz karcie rabatowej CCC. Kontent jest być spersonalizowany i dedykowany na dany rynek, region lub sklep. Kolorystyka wnętrza jest stonowana z neutralną paletą barw, tak, żeby widoczny był flagowy pomarańczowy kolor marki. W celu uzyskania świeżego i współczesnego wyglądu, meble w sklepie są głównie metalowe, a te stanowiące trzon przezierne, co nadaje całości lekkości oraz utrzymuje minimalistyczny design.

- Rynek handlu detalicznego ciągle się zmienia i my jako CCC musimy inwestować w rozwój, żeby nadążyć za tymi zmianami i iść naprzód. Nowy koncept sklepowy ma nam w tym pomóc. Większa przestrzeń to większe możliwości ekspozycji, inny wybór asortymentu, a także większy komfort zakupowy dla klientów. Takie powierzchnie salonu obuwniczego to dziś wyjątek w branży, w której dominują raczej butikowe koncepty, ale CCC zawsze idzie po więcej -  mówi Jakub Grzelak, dyrektor ds. inwestycji CCC.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie