REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Focus Mall w Piotrkowie z nowym food courtem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 paź 2018 13:46
Focus Mall w Piotrkowie z nowym food courtem
fot. mat. pras.

Focus Mall Piotrków Trybunalski udostępnił zmodernizowaną strefą gastronomiczną.

REKLAMA

Założeniem projektu nowej odsłony części restauracyjnej było zaoferowanie klientom nowoczesnego miejsca, w którym można nie tylko zjeść czy napić się kawy, ale też spotkać się ze znajomymi i przyjemnie spędzić czas. W efekcie zmian zostały, m.in. udostępnione strefy: dziecięca, rodzinna oraz klubowa. Warto nadmienić, że część restauracyjna została wyposażona w siedziska dla maluszków oraz w mikrofalę, w której rodzice mogą podgrzać posiłek dla dziecka.

Strefa gastronomiczna spełniała swoją rolę, ale po 9 latach funkcjonowania nieco różniła się  od tendencji rynkowych, dlatego zapadła decyzja o modernizacji. Dzięki metamorfozie część restauracyjna jest nowoczesna i bardziej funkcjonalna. Coraz więcej ludzi chętnie spożywa posiłki poza domem i lubi relaksować się w miłej atmosferze i estetycznym otoczeniu. Dlatego wprowadziliśmy wiele zmian i udogodnień by stworzyć nowy wymiar strefy food court w galerii – dodaje Ewa Sadzińska, dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski, Apsys Polska.

Nowy food court w piotrkowskiej galerii to 480 mkw. o powierzchni. W efekcie modernizacji przestrzeń jest bardziej nowoczesna i funkcjonalna, dzięki wykorzystaniu najwyżej jakości materiałów odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. W ramach metamorfozy wymieniono stoły i siedziska oraz zadbano o nowe oświetlenie. Całość nawiązuje do stylu skandynawskiego, w którym jasne kolory ocieplone zostały motywem drewna. Przestronność, ale i przytulność z pewnością zachęcą odwiedzających do odpoczynku czy skorzystania z oferty gastronomicznej. Udogodnieniem w tej części obiektu są gniazda USB, przy których goście naładują telefon i tradycyjne gniazdka, do których można podpiąć laptop. Pomimo remontu, food court cały czas był dostępny dla odwiedzających centrum, ponieważ prace odbywały się etapami, w godzinach zamknięcia zamknięciu obiektu, nie zakłócając 
w ten sposób komfortu klientów podczas zakupów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie