×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Food courty przekształcają się w strefy wielofunkcyjne

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 mar 2020 12:33
  • Aktualizacja: 03 mar 2020 12:36
Food courty przekształcają się w strefy wielofunkcyjne
Plac Unii, food court. Fot. Mat. prasowe
Food courty przekształcają się w strefy wielofunkcyjne

Popularne food courty w centrach handlowych zmieniają się podobnie jak same galerie. Poprawia się ich estetyka, zmienia organizacja przestrzeni, pojawiają się nowe funkcje.

REKLAMA

Centra Handlowe są nieustannie modernizowane, w celu jak najlepszego dostosowania do wymagań klientów. Zmiany najlepiej widać w strefach gastronomicznych. Znacząco poprawiła się ich estetyka oraz komfort użytkowania, a oferta stała się bardziej różnorodna. 

- Otwarte przestrzenie ze stolikami w strefach gastronomicznych powoli odchodzą do przeszłości. Ich miejsce zajmują bardziej kameralne kawiarnie, bary, restauracje oraz różnorodne stoiska z przekąskami. Food courty przekształcają się w powierzchnie wielofunkcyjne, łączące spożywanie posiłków z pracą oraz spędzaniem wolnego czasu - mówi Agata Ryś-Zawistowska, dyrektor kompleksu biurowo-handlowego Plac Unii.

W obiektach handlowych szukamy miejsc, gdzie możemy na chwilę usiąść, odpocząć od pracy czy zrelaksować się po udanych zakupach. Spokojne, oddzielone od reszty centrum, punkty gastronomiczne sprzyjają temu lepiej niż głośne przestrzenie otwarte. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie