×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Forum Dobrego Designu 2018: co w programie?

  • Autor: propertydesign.pl
  • 20 lip 2018 11:14
  • Aktualizacja: 20 lip 2018 11:15
Forum Dobrego Designu 2018: co w programie?
fot. mat. prasowe

Innowacje w designie, zrównoważone projektowanie i design odpowiedzialny, rewolucja hi-tech, wirtualna rzeczywistość, inteligentna rewolucja pod dachem - to główne wątki tematyczne tegorocznego Forum Dobrego Designu. Warto z nami być 6 grudnia w warszawskim Centrum Praskim Koneser!

REKLAMA

Forum Dobrego Designu 2018: główne wątki tematyczne

Design speeches - wystąpienia gości specjalnych

Sesja otwierająca

Design – z miłości do innowacji i natury
Design wykorzystujący innowacje, czerpiący z natury i wierny zasadom zrównoważonego rozwoju to ogromna siła, która może wyrwać nas ze sztucznych środowisk i kultury jednorazowych opakowań. Design odpowiedzialny – jak go wdrażać w życie? Jak tworzyć produkty z metką eko?

Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych
Nowatorskie technologie w designie, wyposażeniu i aranżacji wnętrz oraz możliwości, jakie stwarzają materiały - te zupełnie nowe i te odkrywane na nowo. Rewolucja hi-tech (sztuczna inteligencja, wirtualna rzeczywistość, big data) i jej wpływ na projektowanie. Jak wirtualna rzeczywistość może odmienić rynek?

Design jako narzędzie innowacji
Design daje przewagę konkurencyjną, trzeba jednak umieć sensownie ją wykorzystać.
- Perspektywa designerów/producentów/instytucji finansujących

Smart-wnętrza - inteligentna rewolucja pod dachem
Czy niedługo wszystkie nasze domy będą smart? Jakie rozwiązania zdominują rynek i wejdą na stałe do listy podstawowych elementów wyposażenia?

Więcej niż biurka do wynajęcia
Przestrzeń do pracy dla korporacji, małych i średnich firm, start-up’ów oraz freelancerów. Coworking przebojem wpisuje się do świadomości polskich przedsiębiorców. To. Jak projektować elastyczne powierzchnie biurowe?

W lepszym świetle
Nowe technologie, nowe możliwości. Jak za pomocą oświetlenia aranżować wnętrza
- Perspektywa producentów i architektów wnętrz -

Designerskie AGD - małe dzieła sztuki
AGD to małe dzieła sztuki, a swym wzornictwem wzornictwem mogą „ożywić” niejedną kuchnię czy łazienkę. Rynkowe nowości, najciekawsze rozwiązania.

Krzesło nową ikoną designu
Do ich powstania angażowane są najnowsze technologie i oryginalne koncepcje wzornicze. Współcześni designerzy umiejętnie łączą ze sobą różne materiały i formy. Są też krzesła inteligentne, naszpikowane najnowszą technologią. Ich projekty powierza się najlepszym designerom. Design w parze z funkcjonalnością.

Wnętrza z wyższej półki
Niepowtarzalny design, szlachetne materiały, ręczne rzemiosło – w poszukiwaniu luksusu

Kobiety w designie
Historia polskiego wzornictwa to także historia kobiet - utalentowanych, zaangażowanych i pełnych pasji. Jak kobiety zmieniły oblicze designu w Polsce i na świecie? Jak dzisiaj radzą sobie, jakie mają sukcesy, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć?

Stylebook 2019 - cykl prezentacji
Nadchodzi nowe - przyjdź po aktualne trendy w aranżacji wnętrz! Dowiedz się, jak projektować i wyposażać przestrzenie mieszkalne, by były piękne i nowoczesne, ale też ponadczasowe i funkcjonalne! Co warto mieć na oku w 2019 roku, co podbija branżę wnętrzarską! Jak radzić sobie z wnętrzarską modą?

DESIGN WORKSHOP 2018
Cykl warsztatów adresowanych do osób zawodowo projektujących wnętrza:
1. Profesjonalna fotografia wnętrz bez tajemnic: warsztaty dla projektantów, dekoratorów, stylistów wnętrz
2. Prawa autorskie: jak chronić swoją własność intelektualną w zawodzie projektanta wnętrz, jak dbać, aby nie naruszyć cudzej
3. Instagram, Linkedin, Youtube – jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę (warsztaty dla projektantów wnętrz)
4. Pieniądze na design: jak i gdzie szukać dofinansowania na własną działalność. Warsztaty dla projektantów i architektów
5. Jak budować relacje z klientem: jak zachować się na spotkaniu biznesowym, jak przekonać do siebie klienta, jakie są najczęstsze błędy popełniane przez początkujących (i nie tylko) architektów wnętrz

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie