REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Gabinety czy open space? Nowe biuro SeaChange w Astorii

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 09 paź 2017 14:08
Gabinety czy open space? Nowe biuro SeaChange w Astorii
Biuro SeaChange w Astorii (fot. materiały prasowe)
Gabinety czy open space? Nowe biuro SeaChange w Astorii

Zarządca biurowca Astoria Premium Offices wynajął dodatkowe 424 mkw. powierzchni biurowej firmie IT SeaChange Polska. Wysoki komfort pracy oraz przestrzeń sprzyjająca rozwojowi - tego szukało SeaChange.

REKLAMA

SeaChange Polska to firma tworząca oprogramowania i rozwiązania dla operatorów telewizji cyfrowej na całym świecie. Astoria Premium Offices jest nową siedzibą firmy w Polsce.

- Decydując o lokalizacji naszej nowej siedziby, braliśmy pod uwagę przede wszystkim wysoki standard budynku i jego dogodne położenie - w ścisłym centrum miasta, ze świetnym dostępem do środków komunikacji miejskiej i głównych ośrodków biznesowych. Wszystkie te atuty bardzo pozytywnie wpływają na samopoczucie naszych pracowników. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz powiększaniem zespołu, zdecydowaliśmy się na najem dodatkowej przestrzeni, która umożliwi nam dalszy rozwój oraz pozwoli utrzymać wysoki komfort pracy sprzyjający efektywności – komentuje Katarzyna Biczyk z SeaChange Polska.

Biurowiec Astoria stale zapełnia się najemcami i jest już wynajęty w niemal 65 proc. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Colliers International, która także w tej transakcji reprezentowała właściciela obiektu – firmę Strabag Real Estate.

Astoria Premium Offices oferuje ponad 18 tys. mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Dodatkowo do dyspozycji najemców pozostaje podziemny parking. Wnętrze jest zaprojektowane w sposób, który umożliwia efektywną aranżację przestrzeni – zarówno w tradycyjnym podziale gabinetowym, jak i w układzie typu open space. Generalnym wykonawcą projektu jest Strabag Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie