REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Galeria Katowicka - boom remodelingu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 sie 2018 10:22
Galeria Katowicka - boom remodelingu
Galeria Katowicka, fot. mat. pras.
Galeria Katowicka - boom remodelingu
Galeria Katowicka - boom remodelingu

W ciągu ostatniego półrocza prawie 40 najemców Galerii Katowickiej zdecydowało się na przedłużenie umów najmu na kolejne lata. Część z nich poszerza także ofertę, decydując się na powiększenie lokali, inni poddają swoje salony remodelingowi. Dla centrum handlowego funkcjonującego na rynku już od 5 lat to potwierdzenie, że tworzy warunki sprzyjające rozwojowi i generowaniu zysków przez najemców.

REKLAMA

Najemcy, decydujący się na pozostanie na dłużej w Galerii Katowickiej, reprezentują różne branże, od drogerii (Hebe, Superpharm), salonów obuwniczych (Deichmann, Venezia, CCC, Foot Locker), po odzież i bieliznę (Etam, Ochnik, Felina, Solar), biżuterię (Apart, Pandora) czy usługi (Play, T-mobile, Foto Joker, Vision Express).

- Footfall oraz obroty najemców Galerii Katowickiej z roku na rok wykazują tendencję wzrostową. Dodatkowo, w bieżącym roku, mamy do czynienia z regularną, utrzymującą się na bardzo wysokim poziomie odwiedzialnością w obiekcie, której towarzyszą stale rosnące obroty. Z pewnością jest to jedna z głównych przyczyn, dla których najemcy decydują się pozostać z nami na dłużej. Dodatkowym atutem naszego centrum handlowego jest jego położenie oraz przyciągająca klientów atrakcyjna oferta pozahandlowa, na którą składają się m.in. eventy i wydarzenia specjalne charakterystyczne dla naszego obiektu - mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Podążanie, a nawet wyprzedzanie trendów rynkowych, proponowanie nietypowych i nowatorskich na rynku retail rozwiązań i aktywności, takich jak  wielozadaniowa aplikacja Navishopper, Projekt Wyższy Poziom, akcja PopKoolTour czy śląska wersja popularnego święta zakupowego Black Friday, budują wysoką odwiedzalność i zainteresowanie klientów. To, w połączeniu z zapleczem infrastrukturalnym oraz mocnym wsparciem marketingowym, pozwala zaoferować partnerom biznesowym Galerii Katowickiej dogodne warunki najmu w nowoczesnym, tętniącym życiem otoczeniu.

Najemcy, oprócz podejmowania decyzji o przedłużeniu umów, decydują się także na powiększenie powierzchni handlowej i zmianę lokalizacji (np. Sizeer z 111 m kw na 229 m kw) czy remodeling (np. salon Pandora, KFC czy Sushi Do).

- Rekomercjalizacja, podejmowanie przez obecnych najemców decyzji o przedłużeniu umów najmu i związane z tym zmiany w lokalach, są dla centrum handlowego równie ważne, jak poszerzanie tenant-mixu i wprowadzanie nowych marek. Potwierdzają, że pomysł zarządcy Galerii Katowickiej na jej funkcjonowanie jest spójny z oczekiwaniami najemców, którzy właśnie tu chcą budować swój sukces ekonomiczny - dodaje Agnieszka Wójcik – Schabowicz, Associate Leasing Director Apsys Polska, odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Katowickiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie