REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Galeria Sfera z niezwykłą przestrzenią dla najmłodszych

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 cze 2018 14:41
Galeria Sfera z niezwykłą przestrzenią dla najmłodszych
fot. mat. pras.

Galeria Sfera inauguruje nową przestrzeń dla najmłodszych. Została ona zlokalizowana w strefie restauracyjnej Galerii Sfera II – Kolorowy Ogród. Ponad 100 mkw. powierzchni zaaranżowano z myślą o najmłodszych gościach centrum handlowego.

REKLAMA

– Rodziny z dziećmi to bardzo ważna grupa klientów odwiedzających galerię, która chętnie korzysta także z oferty restauracyjnej. To w trosce o nich przygotowaliśmy liczne udogodnienia w Strefie Zabaw, Rodzica oraz Mamy i Maluszka. Nowa aranżacja przestrzeni gwarantuje przebywanie w komfortowych warunkach w zgodzie z promowaną przez nas ideą wpisującą się w nurt tzw. quality time, czyli wartościowego spędzania czasu wspólnie z rodziną – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

W Galerii Galeria Sfera odświeżono już pokoje dla rodziców z dziećmi, a w toaletach pojawiły się urządzenia i sanitariaty dostosowane do najmłodszych. Teraz na terenie strefy gastronomicznej Galerii Sfera II wydzielona została specjalna strefa zabaw dla dzieci i przestrzeń do odpoczynku – Kolorowy Ogród. Pojawiły się w niej zabawki i tablice manipulacyjne, piankowe owady, kreatywne fasolki czy pufki emocyjne. Nie zabrakło tam również miękkich, piankowych zjeżdżalni, stolików z kredkami i kolorowankami, a nawet mini-kina – ekranu umieszczonego na optymalnej wysokości, aby dzieci mogły oglądać ulubione bajki w naturalnej i zdrowej pozycji.

W nowej strefie rodzinnej na drugim piętrze w Galerii II zaaranżowano także kącik dla mamy karmiącej, w którym pojawił się wygodny fotel z podnóżkiem, stolik z podgrzewaczem do butelek i zabawki – gra labirynt na stopy, które zajmą dzieci, gdy rodzic zajmuje się młodszym rodzeństwem. Wydzielenie tego miejsca pozwala na nakarmienie niemowlaka w komfortowych warunkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie