×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Galeria Wisła za pan brat ze sztuką

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 24 lip 2018 10:03
Galeria Wisła za pan brat ze sztuką
fot. unsplash

- Z początkiem lipca rozpoczęła swoją działalność nowa placówka Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. POKiS zajął lokal na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie salonu Symbiosis. – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

REKLAMA

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki jest miejską instytucją kultury. Realizuje zadania związane z edukacją i animacją artystyczną, promocją amatorskiego ruchu artystycznego oraz upowszechnianiem kultury. Pracownia Działań Twórczych „Kolor i Forma” w Galerii Wisła skupi się na animacjach, warsztatach oraz wystawach dla dzieci i młodzieży.

„Kolor i Forma – Pracownia Działań Twórczych Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki” ma służyć szerokiemu gronu odbiorców. – dodaje Magdalena Michalska – Wakacje to czas przeznaczony na rozruch pracowni. Z pełnym harmonogramem i po brzegi wypełnionym grafikiem placówka wystartuje we wrześniu. A już 4 i 5 sierpnia, w godz. 12:00 – 18:00, zapraszamy na warsztaty dla dzieci pn. Wakacje w Afryce. Wśród przewidzianych atrakcji znalazły się m.in. warsztaty plastyczne (origami, papieroplastyka), tworzenie przestrzennych modeli afrykańskich zwierząt, zagadki, rebusy, zabawy i konkursy.

Pracownia będzie miała charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym się znajduje. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmie min.: warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, „Rodzinne Sztukowanie” – warsztaty kierowane do dzieci i rodziców, konsultacje dla nauczycieli, promowanie uzdolnionej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie