×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Galeria Wisła za pan brat ze sztuką

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 gru 2018 13:45
Galeria Wisła za pan brat ze sztuką
fot. unsplash

7 i 8 grudnia Galeria Wisła zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Artystyczny Weekend”. To cykl spotkań warsztatowych odbywających się w Pracowni Działań Twórczych Kolor i Forma.

REKLAMA

W piątek, 7 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się otwarcie wystawy pt. „Anioł” ze zbiorów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Ośrodek Działań Artystycznych Dorożkarnia w Warszawie od 2001 roku. Prezentowane będą prace dzieci i młodzieży, w wieku od 4 do 20 lat, w różnych technikach plastycznych. Anioły – małe i duże – będą gościć w pracowni  Kolor i Forma do 21 stycznia 2019 roku.

Po otwarciu wystawy rozpoczną się warsztaty rodzinne pn. „Anielskie Sztukowanie”. Zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli stworzyć własnego anioła i zabrać go ze sobą do domu. Świąteczne Anioły będą również tworzone 8 grudnia, w godzinach 12:00-18:00. Wystawie będą towarzyszyć warsztaty dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół podstawowych, pn. „Anioły”. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160.

Pracownia Działań Twórczych Kolor i Forma Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki służy szerokiemu gronu odbiorców. Placówka ma charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym funkcjonuje. Zawiera ofertę przyczyniającą się do rozwoju twórczości artystycznej oraz upowszechniania kultury i sztuki. Działalność pracowni, oparta na różnorodnych formach warsztatowych, obejmuje m.in. : warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, spotkania i warsztaty z twórcami, konsultacje dla nauczycieli, promowanie zdolnej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast. Pracownia znajduje się w lokalu na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Biura Podróży TUI.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie