×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gdański Hotel Grano z nową salą konferencyjną

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 20 gru 2022 09:22
Gdański Hotel Grano z nową salą konferencyjną
4-gwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku udostępnił swoim gościom nowoczesną salę konferencyjno-eventową, fot. mat. pras.

4-gwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku udostępnił swoim gościom nowoczesną salę konferencyjno-eventową. Nowo oddana przestrzeń jest wynikiem współpracy inwestora, spółki Dekpol Deweloper, oraz sopockiej pracowni Ideograf. Realizacją wnętrz zajęła się natomiast spółka Trust Us z Warszawy.

REKLAMA

Oferta Hotelu Grano w Gdańsku została właśnie uzupełniona o wielofunkcyjną salę konferencyjno-eventową. Inwestor postanowił wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom gości, przygotowując nowoczesną i wielofunkcyjną przestrzeń, która umożliwiłaby organizację różnego typu eventów. Jednym z jej atutów jest niezależność od całości obiektu, gdyż oferuje niezależne wejście z zewnątrz.

- Nowopowstała sala konferencyjna w Hotelu Grano to odpowiedź na potrzeby gości nie tylko biznesowych, ale też indywidualnych – mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu w Grano Hotels. - Jej nietuzinkowy design, nawiązujący stylem do dawnego Gdańska, daje możliwość kreacji eventu, który na pewno pozostanie naszym gościom w pamięci. W jej wnętrzach goście dostrzegą takie materiały jak naturalne drewno i autentyczna stara cegła - dodaje.

Wnętrza nowo powstałej sali eventowej zostały zaprojektowane przez sopocką pracownię Ideograf w taki sposób, aby kontrastowały z pozostałymi przestrzeniami hotelu, gdzie materiałami dominującymi są aluminium i kamień.

- Głównym założeniem projektu było połączenie trzech wysokiej jakości materiałów - naturalnego kamienia, forniru i drewna, zachowując jednocześnie jak najwyższą funkcjonalność i atrakcyjny design - mówi Paulina Czurak-Czapiewska, właścicielka pracowni Ideograf. - Wnętrza pełne są nawiązań do historycznej architektury Gdańska, gdzie odwzorowaliśmy historyczne sklepienia, a o dawnych dziejach miasta opowiadają liczne fotografie umieszczone na ścianach - dodaje.

 Wyraźną dominantą sali jest natomiast naturalne drewno.

- Dla klienta biznesowego przystosujemy tę przestrzeń zarówno na nieduże elitarne szkolenie jak i większą konferencję – mówi Łukasz Pawlina. - Natomiast dla gościa indywidualnego zapewnimy idealne miejsce do zorganizowania eleganckiego i stylowego wesela lub innej imprezy w rodzinnej atmosferze.  Dopełnieniem każdego z tych eventów będzie kuchnia Restauracji Młyn oraz obsługa na najwyższym poziomie – podsumowuje. 

Wnętrza nowej sali Hotelu Grano są kolejną wspólną realizacją Dekpol Deweloper i warszawskiej spółki Trust Us, specjalizującej się w realizacji wnętrz obiektów komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie