×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Globalna sieć coworkingowa wchodzi do Polski. Oferuje inspirujące i kreatywne przestrzenie do pracy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 maj 2018 12:21
Globalna sieć coworkingowa wchodzi do Polski. Oferuje inspirujące i kreatywne przestrzenie do pracy
fot. mat. prasowe

Po raz pierwszy sieć Spaces, oferująca wynajem biur i dedykowanych biurek na całym świecie, zaoferuje swoje kreatywne powierzchnie w Polsce. Firma udostępni zarówno start-upom, jak i małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji niemal 4 tys. mkw. powierzchni w warszawskim budynku Centrum Marszałkowska. Otwarcie przestrzeni planowane jest na IV kwartał br.

REKLAMA

Spaces, będąca częścią grupy IWG (właściciel marki Regus), to wywodząca się z Holandii globalna sieć coworkingowa oferująca wynajem inspirujących i kreatywnych przestrzeni biurowych w 25 krajach, w tym w miastach takich jak Amsterdam, Rotterdam, Mediolan, Londyn czy Menlo Park w Stanach Zjednoczonych.

W Centrum Marszałkowska Spaces oferować będzie 452 dedykowane biurka, salę konferencyjną oraz 33 miejsca parkingowe. Jest to pierwsza tego rodzaju inwestycja firmy w Polsce, a wynajęta powierzchnia zajmie dwie kondygnacje.

– Od kilku lat z dużym zainteresowaniem obserwujemy polski rynek. Wierzymy, że nasza warszawska przestrzeń pozwoli przedsiębiorcom nie tylko na znalezienie komfortowego i  inspirującego środowiska pracy przyczyniającego się do rozwoju ich biznesu, ale także na stanie się częścią społeczności umożliwiającej wymianę poglądów i pomysłów oraz wzajemny mentoring – mówi Martijn Roordink, Co-Founder, dyrektor zarządzajacy Spaces. – Jesteśmy przekonani, że Centrum Marszałkowska, zlokalizowane w samym sercu Warszawy, stanowi uosobienie tego podejścia i m.in. ten fakt zaważył na podjęciu przez nas decyzji, aby pierwsze przestrzenie Spaces zlokalizować właśnie tutaj.

Centrum Marszałkowska zlokalizowane jest przy ulicy Marszałkowskiej 126. Budynek znajduje się przy zbiegu dwóch linii metra oraz centrum biznesowej i kulturalnej części Warszawy, w tym blisko Filharmonii Narodowej, galerii sztuki Zachęta oraz stołecznych kawiarni i restauracji.

Inwestycja otrzymała niedawno prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Certyfikat jest potwierdzeniem najlepszych praktyk w zakresie zrównoważonego projektowania, budowania i użytkowania budynków. Podczas procesu certyfikacji budynków oceniane są takie kategorie jak: jakość środowiska wewnętrznego, efektywność energetyczną, dostępność transportową, materiały i konstrukcję, zarządzanie eksploatacją i realizacją, gospodarkę wodą i odpadami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie