×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Grupa Nowy Styl odświeżyła wnętrze showroomu w Monachium. Zajrzeliśmy do środka!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 25 lip 2018 11:33
  • Aktualizacja: 25 lip 2018 11:34
Grupa Nowy Styl odświeżyła wnętrze showroomu w Monachium. Zajrzeliśmy do środka!
fot. mat. pras.

Showroom w Monachium to jedna z najważniejszych placówek handlowych Grupy Nowy Styl na rynku niemieckim. Właśnie zakończyła się jego modernizacja.

REKLAMA

Powierzchnia showroomu to prawie 560 mkw. Zmodernizowano go zgodnie z koncepcją zastosowaną podczas budowy Office Inspiration Center w Krakowie – flagowego showroomu Grupy Nowy Styl. Przestrzeń podzielona została na trzy strefy: recepcyjną, pracy oraz warsztatową. - Do pierwszej trafiły wielokrotnie nagradzane za design pufy Tapa projektu Maca Stopy oraz fotele i szezlongi z linii LinkUP tego samego projektanta. Druga to open space ze stanowiskami do pracy, gabinetem Play & Work oraz miejscami spotkań w formie systemów modułowych Hexa i Tepee. W ostatniej prezentujemy głównie ofertę krzeseł biurowych, m.in. popularnych w Niemczech marek Rohde & Grahl oraz Grammer Office” – opisuje Sebastian Wiśniewski z Grupy Nowy Styl, projektant showroomu.

W bawarskim salonie znajdują się ponadto: sala konferencyjna, gabinet umeblowany systemem eRange oraz pokój do pracy z wzornikami wykończeń. Projekt showroomu uwzględnia najnowsze trendy w aranżacji biur, m.in. podział przestrzeni według koncepcji activity based workplace, która zapewnia dostęp do różnych stref ułatwiających podstawowe aktywności podejmowane w czasie pracy biurowej – administrację, komunikację i koncentrację, oraz biofilic design uwzględniający sporą ilość roślin w biurze.

Grupa Nowy Styl posiada aktualnie 28 obiektów, zlokalizowanych w największych miastach europejskich i na Bliskim Wschodzie, m.in. w Paryżu, Londynie, Berlinie, Wiedniu i Dubaju.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie