×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gwiazdy na premierze katalogu IKEA 2019

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 sie 2018 15:58
  • Aktualizacja: 24 sie 2018 16:03
Gwiazdy na premierze katalogu IKEA 2019
Jedną z gwiazd była Kasia Nosowska, fot. Materiał prasowy IKEA

23 sierpnia w Praskiej Drukarni w Warszawie odbyła się premiera nowego katalogu IKEA 2019. Na ten moment czekało tysiące fanów dobrego wzornictwa. Tegoroczna odsłona przyniosła wiele niespodzianek, zmieniła się bowiem sama koncepcja katalogu!

REKLAMA

W tym roku IKEA koncentruje się na życiu w domu ze wszystkim, co się z tym wiąże: radościami, codziennymi wyzwaniami, jak i niekiedy napięciami. W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli m.in. Katarzyna Nosowska, Katarzyna Zielińska oraz Jędrzej Skiba.

W nowej edycji katalogu IKEA odeszła od prezentowania inspirujących aranżacji wnętrz
w podziale na funkcje. By docenić różnorodność tego, jak żyjemy, w tym roku stworzono siedem zaaranżowanych przestrzeni całych domów, pełnych konkretnych pomysłów. Podczas wydarzenia goście mieli wyjątkową okazję do zwiedzenia wystawy wszystkich domowych impresji: zarówno niedużej kawalerki, jak i mieszkania w którym wielodzietna rodzina znalazła sposób na balans pomiędzy „ja” i „my”. Historię każdego z domów, wypełnioną emocjami i marzeniami jego mieszkańców, czytelnicy będą mogli poznać podczas przeglądania katalogu.

W imprezie inaugurującej premierę nowego Katalogu IKEA udział wzięło wielu wyjątkowych artystów. Znane osoby podzieliły się opowieściami o codzienności i swoich czterech kątach, dzięki czemu goście mogli poczuć się jak w najlepszym teatrze, na koncercie, czy podczas musicalu. W wyjątkowym monologu Katarzyna Nosowska opowiedziała o relacjach damsko-męskich i tych między rodzicami, a dziećmi, występującymi na tle domu. Warto dodać, że nowy felieton powstał specjalnie na potrzeby premiery katalogu! Katarzyna Zielińska przedstawiła perypetie z życia singielki, która do dyspozycji ma jedynie niewielką kawalerkę – to wszystko, śpiewając! Zaś znany szerzej młodszemu gronu Jędrzej Skiba przypomniał, jak ważne jest, by zatrzymać się na chwilę w pędzie codziennego życia, żyć w zgodzie z naturą i spędzać czas z najbliższymi nam osobami. Bo najważniejsze jest to, co między nami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie