×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Haribo potwierdza otwarcie pierwszego w Polsce sklepu. Pojawi się w Factory Ursus

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 11 sie 2022 09:55
Haribo potwierdza otwarcie pierwszego w Polsce sklepu. Pojawi się w Factory Ursus
Wkrótce otwarcie pierwsze sklepu Haribo w Polsce, fot. mat. Haribo

Haribo potwierdza, że pod koniec sierpnia otwarty zostanie pierwszy w Polsce firmowy sklep marki. Wielbiciele żelek, pianek i gum Haribo zrobią zakupy w warszawskim centrum outletowym Factory Ursus. - Każdy kto przekroczy próg sklepu Haribo, znajdzie się w kolorowym, pełnym radości świecie marki - mówi Anna Stróżyńska, dyrektor marketingu Haribo Polska.

REKLAMA

  • Haribo zadebiutuje z pierwszym sklepem w Factory Ursus w Warszawie.
  • Design sklepu ma być nowoczesny i zachwycić kolorem.

Haribo to marka uwielbiana przez dużych i małych miłośników żelek. W pierwszym w Polsce firmowym sklepie Haribo zaoferuje swoim fanom bestsellery marki i nowości, a także produkty unikatowe, niedostępne w tradycyjnej sprzedaży, oraz akcesoria związane z Haribo. Dodatkowo w strefie pick&mix będzie możliwość samodzielnego przygotowania ulubionej kompozycji żelek.

Haribo to marka nowoczesna, świadomie budująca swoją ofertę i ekspert w kategorii żelek. Przygotowując pierwszy w Polsce sklep firmowy zależało nam, by te atrybuty były widoczne dla naszych klientów. Dlatego każdy kto przekroczy próg sklepu Haribo, znajdzie się w kolorowym, pełnym radości świecie marki. Podkreślać to będzie zarówno nowoczesny design, jak i różnorodna oferta z unikalnymi produktami oraz gadżetami. Dodatkowo nowo otwarty, wyjątkowy sklep Haribo to dla nas okazja, by jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych odbiorców, ponieważ silne więzi z konsumentami, obok jakości produktów, są dla marki Haribo priorytetem – mówi Anna Stróżyńska, dyrektor marketingu Haribo Polska.

Firmowy sklep Haribo będzie komfortową i pełną kolorów przestrzenią, w której klienci odnajdą ulubione produkty i akcesoria. Zajmie on powierzchnię 109 mkw. w warszawskim centrum outletowym Factory Ursus zarządzanym przez Neinver.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie