×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Helios w Libero – premiera kina marzeń

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 04 lip 2018 15:24
Helios w Libero – premiera kina marzeń
Kino Helios w Sukcesji, fot. mat. pras.

Kino w katowickim Libero zaprosi ponad 1000 widzów na seanse do ośmiu nowoczesnych sal kinowych. Dwie z nich to sale Helios Dream, które zostaną stworzone w oparciu o nowy koncept premium sieci Helios. W najnowszym katowickim multipleksie nie zabraknie również sali premierowej mogącej pomieścić ponad 300 widzów.

REKLAMA

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. Helios przygotuje dla kinomanów ze Śląska 8 sal, w których mieszkańcy Katowic i innych miast aglomeracji obejrzą filmy w najbardziej zaawansowanych technologiach. Dwie z nich – sale Helios Dream – będą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających widzów doceniających kameralną atmosferę i komfortową przestrzeń do oglądania filmów w fantastycznej jakości obrazu i dźwięku. Sale będą wyróżniać się nowoczesnym projektem wnętrza i skórzanymi, elektrycznie rozkładanymi fotelami, które każdy widz będzie mógł samodzielnie regulować. Dodatkowo, w podłokietnikach foteli zamontowane zostaną poręczne uchwyty na napój i popcorn. Mocną stroną sal Helios Dream będzie również obraz wyświetlany w rozdzielczości 4K i dźwięk Dolby Atmos, który dzięki kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom dźwiękowym rozsyłanym do głośników rozmieszonych w różnych miejscach sali – także na suficie – stworzy trójwymiarową głębię dźwięku przenoszącą widzów w centrum akcji. Dodatkowo, w jednej z sal Helios Dream będzie można wyświetlać filmy trójwymiarowe w systemie DepthQ 3D. Wizytówką kina w Libero będzie także sala premierowa w której najnowsze filmowe produkcje będzie mogło obejrzeć ponad 300 kinomanów.

– Helios w Libero będzie nie lada gratką dla najbardziej wymagających kinomanów. Cieszymy się, że będziemy mieli u siebie jedno z pierwszych kin w Polsce z wyznaczającymi nowe standardy w odbiorze filmów salami Helios Dream. Nie ukrywamy, że multipleks będzie bardzo silnym magnesem przyciągającym do strefy rozrywkowej i restauracyjnej, której oddaliśmy całą drugą kondygnację. Zależało nam, żeby w gościnnej, funkcjonalnej i ciekawej architektonicznie przestrzeni świat zakupów łączył się ze światem rozrywki, spotkaniami przy stole i różnymi sposobami na spędzanie wolnego czasu. To ważne, szczególnie jeśli mówimy o miejscu, które ma kształtować rozwój południowej części miasta – komentuje Karolina Prędota-Krystek, senior leasing manager w dziale centrów handlowych Echo Investment.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie