Holiday Inn Warsaw City Centre przyjął pierwszych gości. Zaglądamy do środka!Propertydesign.pl - 16-01-2018 10:20


Holiday Inn Warsaw City Centre przy ul. Twardej przyjął pierwszych gości. Należący do InterContinental Hotels Group (IHG) czterogwiazdkowy hotel oferuje 256 pokoi oraz przestrzenie stworzone z myślą o wydarzeniach biznesowych. Bryła hotelu zainspirowana została kultowym, nowojorskim budynkiem – Flatiron. Zobacz, jak wygląda wnętrze!

Pierwszy gość zameldował się w nowym Holiday Inn już 20 grudnia br. – zajął 19-metrowy pokój zlokalizowany na 13 piętrze z widokiem na Warszawę. – Przyjęcie pierwszych gości jest przełomowym momentem dla każdego hotelu, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy od tego momentu wchodzą w „normalny” tryb pracy. Teraz w głównej mierze polegać on będzie na kontakcie z gościem. Cały zespół ciężko na to pracował przez kilka ostatnich miesięcy – mówi Tymoteusz Staworzyński, dyrektor sprzedaży Holiday Inn Warsaw City Centre. – Bardzo się cieszę, że już za chwilę powitamy kolejnych gości – świadczy o tym duża aktywność rezerwacyjna, którą obserwujemy. Jesteśmy na to w pełni gotowi. Wszystkie usługi w naszym hotelu są już dostępnie. Goście mogą skorzystać z open lobby, przestrzeni konferencyjnych, restauracji, baru i siłowni – dodaje.

Bryła Holiday Inn Warsaw City Centre zainspirowana została kultowym, nowojorskim budynkiem – Flatiron. W hotelu po raz pierwszy w Polsce został wdrożony autorski koncept Open Lobby. Oznacza on wykorzystanie otwartego lobby hotelowego jako ogólnodostępnej przestrzeni integracyjnej, biznesowej i rekreacyjnej. Umiejscowienie hotelu na pograniczu Śródmieścia i Woli u zbiegu ulic Żelaznej, Złotej i Twardej stanowi doskonałą perspektywę dla biznesu i turystyki. Budynek położony jest w sąsiedztwie Ronda ONZ, blisko centrów biznesowych, biur korporacyjnych, kompleksu targowego oraz jednego z największych centrów handlowych w Polsce.

Na powierzchni ponad 14 tys. mkw. znajduje się 256 pokoi oraz piętro stworzone z myślą o wydarzeniach biznesowych. Goście mają do dyspozycji 16 pięter z 18, z których najwyższe zapewnią im możliwość podziwiania panoramy miasta.