Hotel Bania Thermal & Ski zachwyca wnętrzem! To miks folkloru, elegancji i spersonalizowanego designuPropertyDesign.pl - 15-09-2020 14:54


Hotel Bania Thermal & Ski położony u stóp największego kompleksu narciarskiego w Polsce i basenu termalnego zachwyca nie tylko klimatycznym otoczeniem Białki Tatrzańskiej, ale także pięknym wnętrzem inspirowanym wystrojem góralskiej chaty i spersonalizowanym designem.

Przywiązanie do tradycji i ogromny szacunek dla natury pozwoliło stworzyć miejsce emanujące ciepłem i górskim klimatem. Połączenie folkloru z nutą elegancji pomogło utrzymać pokoje w regionalnym stylu z zachowaniem najwyższego standardu i nowoczesnego wyposażenia wnętrz. W wystroju dominują naturalne surowce, takie jak drewno i kamień a duża ilość góralskiego wzornictwa sprawia, że wszystkie wnętrza tworzą spójną, klimatyczną całość.

Design spersonalizowany

Aranżacja została utrzymana w harmonii z niezwykle, charakterystycznymi dla tego obiektu wykładzinami marki Halbmond z indywidualnym nadrukiem. Ten spersonalizowany design oferowany przez Newmor Polska pozwala na tworzenie wnętrz, które zachwycają niepowtarzalnym klimatem, a także funkcjonalnością. Innowacyjna technologia nadruku Chromojet Printing gwarantuje trwały i równomierny kolor na całej długości włókien, który jest odporny na blaknięcie, a także zachowuje żywe i barwne wykończenie. Wykładziny podłogowe Halbmond sprawdzą się w aranżacjach hoteli i pensjonatów, ponieważ posiadają dobre właściwości akustyczne, w trosce o komfort i prywatność gości. Dzięki możliwości wyprodukowania dowolnego wzoru na wykładzinie, z łatwością można wykreować dowolny styl wnętrz. Indywidualny nadruk daje również możliwość dzielenia przestrzeni wspólnych, takich jak hotelowe lobby, czy recepcja, tworząc bezpieczne ścieżki promujące zachowanie dystansu społecznego.

Więcej informacji o realizacjach firmy Newmor Polska znajdziesz na Facebooku Newmor Polska i stronie internetowej www.newmor.pl