×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Hotel Royal Spa Residence Birstonas stawia na nowy design

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 cze 2018 16:44
Hotel Royal Spa Residence Birstonas stawia na nowy design
fot. mat. prasowe

Hotel Royal Spa Residence Birstonas, który w 2019 roku dołączy do sieci Mercure, udostępnił ponownie 18 całkowicie odnowionych pokoi hotelowych, kończąc tym samym pierwszy etap przebudowy hotelu.

REKLAMA

Pierwsza część odnowionych pokoi została już oddana do użytku. Na hotelowych gości czekają przestronne, nowoczesne i komfortowe pokoje, odzwierciedlające piękną przyrodę otaczającą położoną w pobliżu rzekę Niemen.  Oprócz pokoi hotelowych kompleksowej  modernizacji poddano także łazienki, które stały się jaśniejsze i sprawiające wrażenie bardziej obszernych. W łazienkach wykorzystano naturalne materiały takie jak drewno, dzięki czemu nowe pokoje w Mercure Birstonas będą niezwykle przyjazne dla gości.

 Dalsza modernizacja i nowa koncepcja powierzchni gastronomicznej

Aktualnie remont trwa w kolejnych 18 pokojach.  Plan modernizacji przyszłego hotelu Mercure Birstonas przewiduje także kompleksową odnowę powierzchni ogólnodostępnych, sal konferencyjnych i restauracji, gdzie w roku 2019 zostanie wdrożona stylowa i innowacyjna koncepcja Winestone.

 - Oprócz realizowanej etapami modernizacji wszystkich pokoi i powierzchni ogólnodostępnych, przyszły Mercure Birstonas przejdzie także kompleksowy remont części rekreacyjnej i SPA. Powstanie de facto nowy budynek w którym będzie zupełnie nowy, bardzo duży, kryty basen oraz duży wybór saun i specjalistycznych zabiegów Spa – wyjaśnia Arvydas Balciunas, prezes firmy zarządzającej hotelem Royal Spa Residence Birstonas na Litwie.   

Z uwagi na swoje wyjątkowe położenie nad Niemnem, w otoczeniu wzgórz i sosnowych lasów, Birstonas jest miejscowością uzdrowiskową, odległą o zaledwie godzinną jazdę samochodem od Wilna i półgodzinną od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Kownie. Tematem przewodnim wszystkich aranżacji wnętrz a także usług, które będą oferowane w przyszłym hotelu Mercure Birstonas, jest przyroda.

- Bliskość urokliwego Niemna i Niemeńskiego Parku Regionalnego stały się inspiracją dla planu generalnej modernizacji hotelu.  Mercure Birstonas będzie atrakcyjnym miejscem dla gości z Litwy  i całego świata poszukujących możliwości spędzania wolnego czasu. Po zakończeniu wszystkich prac remontowych, hotel ten będzie także doskonałym miejscem organizacji spotkań, konferencji i wyjazdów integracyjnych - dodaje Balciunas.

Przyszły Mercure Bristonas na Litwie został zaprojektowany w taki sposób, by wszyscy goście, zarówno podróżujący służbowo czy wypoczywający z rodziną bądź przyjaciółmi, mogli zawsze cieszyć się przyjemnym, niczym niezakłóconym pobytem. Hotel będzie prowadzony  pod marką Mercure od 2019 roku na podstawie umowy franczyzowej z Grupa Hotelową Orbis, wiodącym operatorem hoteli prowadzącym działalność w Europie Wschodniej i wyłącznym licencjodawcą wszystkich marek AccorHotels w 16 krajach w regionie, w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie