REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Idealna podłoga do biura, czyli jaka?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 gru 2017 09:00
Idealna podłoga do biura, czyli jaka?
Waldemar Kulikowski, Key Account Manager, Forbo Flooring System Polska

Podłoga to najbardziej eksploatowany materiał w biurze. Waldemar Kulikowski, Key Account Manager, Forbo Flooring System Polska radzi na jaki typ podłogi postawić.

REKLAMA

- Materiałem, który jest najbardziej eksploatowany w biurze jest podłoga. Dobór odpowiedniego materiału do przestrzenni biurowej to rola użytkownika, ale przede wszystkim architekta. To on projektuje przestrzeń tak, aby była jak najbardziej funkcjonalna, sprawdzała się pod względem technicznym, użytkowym i była też łatwa w utrzymaniu czystości, ale jednocześnie ciepła, przyjemna i w pewnym sensie domowa z myślą o użytkownikach, którzy przebywają w biurze mnóstwo czasu - uważa Waldemar Kulikowski, Key Account Manager, Forbo Flooring System Polska.

Jaka podłoga najlepiej sprawdzi się w biurze? - W biurach używamy z reguły płytek dywanowych. Dają nam możliwość zaaranżowania przestrzeni, w której nie widzimy, że jest to podłoga modułowa. W ramach jednej kolekcji przy odpowiednim ułożeniu możemy uzyskać różne efekty wizualne. To zaleta rozwiązań modułowych. Struktura, wzór, kolor umożliwia ułożenie zupełnie innych przestrzeni, czyli stworzenia indywidualnych rozwiązań dla każdego biura. Możemy wybrać też wykładziny LVT, czyli płytki PCV, które mają przeróżne wzory np. desek, kamienia, bardzo modne dziś wzory betonu. Łączenie tych materiałów daje nam jeszcze szersze spektrum rozwiązań - wskazuje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie