×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

IKEA daje nowe możliwości. Płatność za zakupy leasingiem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 sie 2018 11:15
IKEA daje nowe możliwości. Płatność za zakupy leasingiem
fot. mat. LeaseLink

W wyniku współpracy LeaseLink oraz Centrum IKEA dla Firm przedsiębiorcy mogą skorzystać z unikalnej metody płatności leasingiem za wyposażenie oraz umeblowanie swoich biur i lokali usługowych.

REKLAMA

Miesięcznie powstaje w Polsce około 30 tysięcy mikro i małych firm. To właśnie z myślą o nich rok temu IKEA stworzyła wyjątkowe miejsce – Centrum IKEA dla Firm, w którym przedsiębiorcy mogą zasięgnąć rady projektantów na temat aranżacji i zagospodarowania wnętrza firmy, skorzystać z przestrzeni do pracy oraz spotkań biznesowych, a także wziąć udział w  wydarzeniach i warsztatach, które pomogą im rozwijać ich biznes. Od niedawna w Centrum IKEA dla Firm przedsiębiorcy mogą także skorzystać z płatności leasingiem za zakupy mebli i wyposażenia biur oraz lokali usługowych, która jest niezwykle prosta i szybka do zrealizowania, a do tego dostępna 24 h/7/365.

– W IKEA wiemy, że potrzeby przedsiębiorców różnią się od potrzeb indywidualnych klientów. Dlatego w Centrum IKEA dla Firm oferujemy im wielostronną pomoc specjalistów, szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz oraz fachowe doradztwo, czyli wszystko, czego potrzebują. Możliwość skorzystania z leasingu, była jednym z oczekiwań naszych klientów biznesowych. Dzięki współpracy z LeaseLinkiem produkty i inspiracje IKEA stają się jeszcze bardziej dostępne dla wielu. Cieszymy się, że razem z naszymi partnerami pomagamy przedsiębiorcom rozwijać biznes, jednocześnie oszczędzając ich czas i pieniądze – mówi Michał Ostaszewski, krajowy kierownik IKEA dla Firm, IKEA Retail w Polsce.

Jak skorzystać z leasingu w Centrum IKEA dla Firm?

Dla wszystkich zapracowanych przedsiębiorców całkowicie zdalnie poprzez zakładkę IKEA DLA FIRM na stronie internetowej IKEA bądź Centrum IKEA dla Firm. Natomiast bardziej wymagających przedsiębiorców oraz tych, których zakupy są związane z umeblowaniem i wyposażeniem całego lokalu, zapraszamy do specjalnych punktów Centrum IKEA dla Firm, gdzie przy pomocy wyspecjalizowanych doradców IKEA klienci otrzymają pomoc i porady związane z kompleksową ofertą wyposażenia oraz na miejscu będą mogli skorzystać z płatności leasingiem na dowolnie wybrane w sklepie IKEA zakupy w przedziale cenowym od 1 do 50 tys. złotych.

Przedsiębiorcy płacąc leaselinkiem nie tylko oszczędzają swój czas, bo płatność trwa jedynie 10 minut i jest pozbawiona składania wniosków i oświadczeń dotyczących dochodów firmy, ale także mają możliwość dostosowywania harmonogramu oraz wysokości opłat do swoich potrzeb, a decyzję kredytową oraz dokumenty umowy leasingowej otrzymują dosłownie od ręki – w 2 minuty. Dodatkowo wszelkie opłaty leasingowe mogą wliczyć w koszty prowadzenia działalności.

– Współpraca z Centrum IKEA dla Firm jest dla nas niezwykle satysfakcjonująca. Pomagamy przedsiębiorcom uruchomić i rozwijać ich biznesy, a dokładniej umeblować i kompleksowo wyposażyć punkty usługowe, handlowe oraz gastronomiczne. Satysfakcja jest ściśle związana z naszą misją i doświadczeniem – sami jesteśmy przedsiębiorcami – którzy zbudowali biznes, dlatego wiemy jak ważna jest szybkość, wygoda i 24-godzinna dostępność usługi leasingowej. Myślę, że właśnie te cechy wzbudziły wśród naszych klientów oraz w środowisku finansowym uznanie, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, które zdobyliśmy – mówi Wojciech Kazimierski, współwłaściciel i prezes LeaseLink.

Dla kogo LeaseLink?

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców niezależnie od formy prowadzonej przez nich działalności. Warto nadmienić, że LeaseLink finansuje także zakupy startupów.

Pomimo, że Centrum IKEA dla Firm i LeaseLink współpracują ze sobą dość krótko stworzona przez nich oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców, nie tylko tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, ale również firm, które dynamicznie rozwijają swoje punkty handlowe. Do tej pory z tej formy zapłaty skorzystali klienci, którzy m.in. kompleksowo wyposażyli swoje biura projektowe, mieszkania na wynajem, kawiarnie czy szkołę programowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie