IKEA na Dzień Dziecka 2022 z atrakcją i specjalną ofertąPropertyDesign.pl - 12-05-2022 16:00


Już 1 czerwca będziemy obchodzić Dzień Dziecka. IKEA z tej okazji przygotowała coś specjalnego i zaprasza każdego do zabawy w swoich sklepach.

Z okazji Dnia Dziecka, pomiędzy 20 maja a 1 czerwca​ br. w wielu sklepach IKEA będzie można spędzić rodzinnie czas i wziąć udział w zabawie polegającej na odszukaniu zaginionego pluszaka. Może ukrył się pod łóżkiem SLATTUMN, w którejś z szuflad MALM albo siedzi w doniczce RÅGKORN? Na specjalnym formularzu wystarczy zanotować, przy jakim produkcie znajduje się odnaleziona zabawka. Na zwycięzców poszukiwań czekać będą nagrody. Pracownicy w sklepach IKEA chętnie udzielą szczegółowych informacji.

Nie obejdzie się również bez konkursu na Instagramowym fanpage'u marki na najwspanialszą i ulubioną maskotkę z oferty IKEA. Udział w nim weźmie znana świnka KNORRIG, piesek LIVLIG i wiele więcej pluszaków, które będą rywalizować o ten zaszczyt. Liczą się wasze głosy, niech wygra najlepszy!

Ponadto w tych dniach w Restauracjach IKEA obowiązywać będzie specjalna oferta – za każde wydane 30 zł klienci otrzymają rabat 10 zł na zakup dowolnego produktu z działu dziecięcego.

Także dla klubowiczów IKEA Family przygotowano coś specjalnego. Od 04.05 do 01.06 obowiązywać będzie dostawa za 1 zł przy zakupach online za minimum 69zł. To świetna okazja, aby skorzystać z Aplikacji Mobilnej IKEA, która umożliwa zakupy bez wychodzenia z domu oraz wypróbować nowe rozwiązania zakupowe dostępne
w sklepach stacjonarnych, m.in. usługę Skanuj i Płać.