×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

IKEA otwiera Czarodziejskie Lasy Zabaw Småland w całej Polsce

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 lip 2022 16:01
  • Aktualizacja: 28 lip 2022 16:04
IKEA otwiera Czarodziejskie Lasy Zabaw Småland w całej Polsce
fot. mat. prasowy IKEA

IKEA dla klientów, którzy w trakcie zakupów szukają dla dzieci interesującej alternatywy - po ponad 2 latach restrykcji sanitarnych związanych z pandemią, postanowiła otworzyć Czarodziejskie Lasy Småland w całej Polsce.

REKLAMA

  • IKEA otwiera ponownie Czarodziejskie Lasy Zabaw Småland w całej Polsce.
  • Småland znajdują się przy wejściu do każdego sklepu IKEA.

Do Pokojów Zabaw Småland IKEA zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie pod okiem przeszkolonych opiekunów najmłodsi klienci będą mogli spędzić czas jak tylko sobie zapragną: w basenie z kulkami, znajdując ciche miejsce, by obejrzeć film, porysować lub poczytać książkę albo poznać nowych przyjaciół w cieniu olbrzymiego świerku.

- Naszym najważniejszym zadaniem każdego dnia jest upewnienie się, że klienci zawsze otrzymują w IKEA to, co najlepsze. Naszym celem jest zapewnienie warunków potrzebnych do wygodnego i satysfakcjonującego doświadczenia na każdym etapie zakupów. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że pokoje zabaw Småland ponownie zostaną otwarte w naszych sklepach. To przestrzeń, której bardzo brakowało nam oraz naszym klientom – zarówno tym starszym, jak i najmłodszym. Wierzymy, że każdy moment oraz kontakt z naszą marką pomaga postrzegać IKEA jako markę wyjątkową, przyjazną i godną zaufania. Już dzisiaj zapraszamy do otwartych Czarodziejskich Lasów Zabaw Småland w: IKEA Warszawa Janki, IKEA Warszawa Targówek, IKEA Szczecin, IKEA Poznań, IKEA Lublin i IKEA Łódź – mówi Kamila Borek, krajowy kierownik ds. relacji z klientami w IKEA.

Småland znajdują się przy wejściu do każdego sklepu IKEA. W pokojach zabaw odbywa się rejestracja przed wejściem oraz po wyjściu, dzięki czemu opiekunowie cały czas czuwają nad zapewnieniem odpowiedniej liczby dzieci, która może jednocześnie tam przebywać i się bawić.

Do 1 września br. planowane jest ponowne otwarcie wszystkich pokojów zabaw Småland w Polsce (oprócz Gdańska – przestrzeń zostanie tam otwarta w 2023 roku z uwagi na trwające prace modernizacyjne tej części sklepu). Godziny otwarcia mogą się różnić pomiędzy sklepami IKEA. Przed wizytą w sklepie można sprawdzić godziny otwarcia na IKEA.pl, korzystając z zakładki „Sklepy”.

W trosce o rodziny

Już 1 sierpnia obchodzony będzie Światowy Tydzień Karmienia Piersią. IKEA również dba o rodziny, dlatego w swoich sklepach posiada udogodnienia, które mają zapewnić jak najlepsze doświadczenia zakupowe wszystkim jej członkom każdego dnia. Marka wspiera matki i ojców z dziećmi, oferując takie rozwiązania jak: pokoje do pielęgnacji niemowląt, pierwszeństwo obsługi przy kasach dla kobiet w ciąży i rodzin z małymi dziećmi, miejsca parkingowe dla rodzin blisko wejścia, przewijaki w toaletach damskich i męskich. W sklepach dostępne są także wózki zakupowe z miejscem dla dziecka oraz z pasami bezpieczeństwa i dodatkowe poręcze na schodach, dostosowane do wysokości dzieci. 

Natomiast w Restauracji IKEA skorzystać można ze specjalnie ułożonego menu dla dzieci, wysokich krzesełek, kuchenek mikrofalowych do podgrzania własnego jedzenia dla najmłodszych czy miejsca do karmienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie