IKEA otwiera pop-up w KrakowiePropertyDesign.pl - 07-11-2019 10:13


W centrum handlowym M1 w Krakowie powstał tymczasowy punkt IKEA. Mieszkańcy północno-wschodnich dzielnic miasta mogą tu odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach kuchennych IKEA Kraków i skorzystać z pomocy doradcy przy planowaniu kuchni. Pop-up funkcjonuje od 2 do 30 listopada.

KEA rozwija sprzedaż wielokanałową, otwierając niekonwencjonalne formaty w atrakcyjnych lokalizacjach. Punkt IKEA w M1 Kraków ma ułatwić mieszkańcom Nowej Huty, Czyżyn, Bieńczyc, Mistrzejowic oraz Dąbia, czyli dzielnic zlokalizowanych w obrębie centrum handlowego, zapoznanie się z aktualną ofertą mebli kuchennych szwedzkiej sieci.

- Wiemy, że mieszkańcy Nowej Huty bardzo licznie odwiedzają nasz sklep, dlatego postanowiliśmy zaproponować im jeszcze wygodniejszą formę spotkania z IKEA. Punkt w M1 powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać z naszymi doradcami czy wykonać projekt kuchni bliżej swojego miejsca zamieszkania – mówi Mateusz Szpetkowski, kierownik marketingu IKEA Kraków.

Punkt IKEA w M1 Kraków funkcjonować będzie do końca listopada 2019 roku w formie wyspy o powierzchni 20 mkw. W showroomie można zobaczyć próbki rozwiązań kuchennych IKEA i za pośrednictwem gogli VR odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach sklepu IKEA Kraków, gdzie wiernie odwzorowano blisko 30 kuchni z krakowskich mieszkań. Pomocą służą również wykwalifikowani konsultanci IKEA.