×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ikona wraca. Sezam w nowej odsłonie dzięki Forbis Group

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 cze 2018 11:52
Ikona wraca. Sezam w nowej odsłonie dzięki Forbis Group
fot. mat. pras.

W swoim czasie największy dom towarowy w stolicy, dzieło nowoczesnej architektury i symbol nowego stylu życia mieszkańców ówczesnej Warszawy. Później ikona modernizmu i kultowe miejsce na mapie miasta. 6 czerwca, po niespełna 4 latach od rozbiórki, wraca Sezam w swojej nowej odsłonie. Za kompleksową realizację powierzchni handlowej, należącej do WSS Społem, odpowiadała firma Forbis Group.

REKLAMA

Otwarcie Sezamu odbędzie się 6 czerwca o godz. 13. Nowoczesna powierzchnia handlowa o powierzchni ok 1900 m2  mieści się na poziomie -1 nowego biurowca, który wyrósł w miejscu dawnego domu towarowego - Centrum Marszałkowska. Piętro posiada bezpośrednie połączenie z dwiema stacjami metra.  Generalnym wykonawcą fit – out nowego sklepu kultowego Społem, pasażu  oraz dwóch lokali ze sprzętem AGD, o łącznej powierzchni ponad 1000 m2 jest firma Forbis Group, specjalizująca się w kompleksowej realizacji powierzchni komercyjnych. – Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym projekcie. – mówi Marcin Powierza, Członek Zarządu Forbis Group. -  Sezam to ważne miejsce dla Warszawiaków, wielu z nich ze smutkiem przyjęło informację o jego rozbiórce. Jednak nowoczesny obiekt handlowo – biurowy bardziej odpowiada na oczekiwania obecnego rynku stolicy i wierzymy, że Centrum Marszałkowska na nowo wpisze się w tożsamość miasta.

Wejście do sklepu ozdobione zostało autentycznymi ceramicznymi płytkami, zachowanymi z dawnego domu towarowego i doskonale rozpoznawalnym, odrestaurowanym neonowym szyldem.

- Sezam wróci w nowoczesnej, pięknej odsłonie i z delikatesowym asortymentem. Ale to, co najważniejsze, czyli profesjonalna i pomocna obsługa – pozostanie niezmienne. To ludzie tworzą klimat i sprawiają, że Sezam znowu będzie tak lubianym przez mieszkańców miejscem nie tylko na zakupy, ale i na spotkania. – mówi Anna Tylkowska, prezes Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Społem Śródmieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie