×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Industrialna przestrzeń centrum TechPark. Design wart docenienia!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 sie 2017 16:45
Industrialna przestrzeń centrum TechPark. Design wart docenienia!
Centrum ekspozycyjno-technologiczne TechPark firmy Kanlux SA fot. mat. prasowe

Centrum ekspozycyjno-technologiczne TechPark firmy Kanlux w Radzionkowie zostało nominowane w kategorii Przestrzeń Komercyjna w konkursie Prime Property Prize 2017. Czy zdobędzie główną nagrodę?

REKLAMA

Centrum ekspozycyjno-technologiczne TechPark firmy Kanlux zostało nominowane w konkursie Prime Property Prize 2017 w kategorii Przestrzeń Komercyjna. Organizowana przez Grupę PTWP, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl, szósta edycja konkursu Prime Property Prize 2017 wkracza w kolejną fazę.

POZNAJ NOMINACJE WE WSZYSTKICH KATEGORIACH I ODDAJ SWÓJ GŁOS JUŻ DZIŚ!

Nowoczesny, industrialny design, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, oryginalne i funkcjonalne wyposażenie, innowacyjne technologie w jednym z największych showroomów w Polsce południowej. W tym miejscu design, technologia i praca kreatywna przenikają się za sobą tworząc unikalną atmosferę pracy i wymiany myśli.

Centrum TechPark  to showroom, laboratorium badawcze, dział rozwoju i marketingu - wszyscy razem na jednej transparentnej powierzchni, która zamknięta jest w bryle zbudowanej z wysokich na 9 metrów korytek kablowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie