×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Innowacyjna platforma podbije polski rynek? Poznajcie ShareSpace

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 17 gru 2018 08:59
Innowacyjna platforma podbije polski rynek? Poznajcie ShareSpace
Marcin Dyszyński, współzałożyciel platformy ShareSpace

ShareSpace jest laureatem pierwszego w historii konkursu PropTech Festival, który ma dużą szansę na zrewolucjonizowanie procesu najmu nieruchomości komercyjnych. O innowacyjnym rozwiązaniu opowiada Marcin Dyszyński, współzałożyciel platformy ShareSpace.

REKLAMA

Platforma ShareSpace to marketplace, który łączy biura coworkingowe i serwisowane z potencjalnymi najemcami. - Zaletą ShareSpace jest to, że udało nam się ustandaryzować proces wynajmu tego typu przestrzeni i przerzucić cały ten proces w sferę online - podkreśla Dyszyński. Co to oznacza? - Każdy jest w stanie znaleźć i porównać przestrzenie, może także umówić się na wizytę, aby zobaczyć wybraną przestrzeń. Po wizycie może dalej utrzymywać kontakt z właścicielem coworkingu przez nasz system bezpośredniej komunikacji przez który np. może negocjować warunki, podpisać umowę czy ją sfinalizować - wskazuje Dyszyński.

ShareSpace to jedna z trzech technologii, która została laureatem konkursu Proptech Festival 2018. Oprócz prestiżowego tytułu, laureaci Proptech Festival 2018 otrzymali voucher na przestrzeń coworkingową na okres 6 miesięcy w Business Link, coaching organizowany przez Proptech Poland, zagwarantowany udział w European Startup Days 2019 - wydarzeniu towarzyszącym, organizowanym podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2019 w Katowicach oraz promocję medialną w mediach Grupy PTWP (Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Housemarket.pl).

Organizatorem PropTech Festival jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2018.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie