Inspirująca strefa co-workingu w centrum handlowymPropertydesign.pl - 18-03-2016 16:15


W białostockim Alfa Centrum uruchomiona została strefa co-workingu, bezpłatne miejsce do pracy. Aranżacją wnętrza załęła się projektantka i stylistka Elwira Horosz.

Strefa co-workingu w Alfa Centrum jest pierwszym tego typu miejscem w Białymstoku zlokalizowanym na terenie galerii handlowej. To bezpłatne miejsce, w którym można w spokoju i komfortowych warunkach popracować. Nadrzędnym celem, który przyświecał stworzeniu takiej strefy w Alfa Centrum było umożliwienie rozwoju studentów i przedsiębiorców poprzez udostępnienie im bezpłatnej przestrzeni do kreatywnej i innowacyjnej pracy.

- Współpraca to słowo towarzyszyło mi przy projektowaniu strefy co-workingu. Dlatego zamiast tradycyjnych biurek w Alfa Centrum stanęły stoły, które mają sprzyjać pracy grupowej, wspólnemu realizowaniu projektów i integracji. Wraz z dyrekcją centrum chcieliśmy stworzyć miejsce komfortowe i przyjemne, ale jednocześnie interesujące i inspirujące, stąd wykorzystanie nowoczesnych mebli polskiego producenta oraz designerskich dodatków – mówi projektantka Elwira Horosz.