Instalacja artystyczna... do zabawyPropertyDesign.pl - 22-07-2021 11:43


Nowa atrakcja Centrum Janki – Liliputkowo - to nowoczesna instalacja artystyczna, przypominająca Warszawę w stylu retro, w której dzieci znajdą strefy do kreatywnej zabawy, a rodzice miejsce na chwilę relaksu.

Liliputkowo to oryginalny koncept wyróżniający Centrum Janki na tle innych galerii handlowych. Wpisując się w nowoczesne trendy, centrum postawiło na aranżację bezpłatnie dostępnej przestrzeni umożliwiającej wspólne spędzanie czasu całym rodzinom przy okazji robienia zakupów. Nowa inwestycja to również element strategii rozwoju Centrum Janki w kierunku stworzenia oferty zawierającej nowatorskie pomysły i angażujące atrakcje dostarczające odbiorcom niepowtarzalnych wrażeń. Centrum poszukuje także niestandardowych rozwiązań odpowiadających na potrzeby osób odwiedzających obiekt, a także okolicznych mieszkańców.

- Cieszymy się, że dzięki takim realizacjom jak Liliputkowo możemy zapewnić naszym klientom dostęp do oczekiwanych przez nich usług. Nowe miejsce już podczas weekendu otwarcia spotkało się z entuzjastycznym odbiorem i wypełniło niesamowitą energią – przyniosło wiele radości dzieciom, natomiast rodzicom dostarczyło mnóstwo nowych pomysłów na kreatywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami. Liczymy na to, że najmłodsi pokochają Liliputkowo i będzie ono wielokrotnie odwiedzane przez całe rodziny – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Janki.

Wnętrze Liliputkowa utrzymane jest w klimacie miniaturowych kamieniczek inspirowanych dawną Warszawą, między którymi znaleźć można stoły kreślarskie, pracownię artystyczną i wiele innych elementów pobudzających ciekawość dzieci i zachęcających do kreatywnego spędzania czasu. Otwarciu lokalu towarzyszą dodatkowe atrakcje – najmłodsi mają okazję do zabaw z animatorami oraz uczestniczenia w wielu specjalnych wydarzeniach. Liliputkowo jest czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11:00 – 19:00 i dostępne bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających.